/nginx/o/2018/07/12/8831223t1ha192.jpg)
Šodien Rīgā, Raunas ielā, atvērta jauna daudzfunkcionāla konferenču viesnīca «Tomo».
Kā žurnālistus informēja viesnīcas īpašnieka - uzņēmuma SIA «Lurons» valdes priekšsēdētājs Antons Martukāns, vārds «tomo» tulkojumā no japāņu valodas nozīmē draugs.
Viesu rīcībā būs 170 ērti un gaiši numuri, sešas moderni aprīkotas konferenču zāles, kas var ietilpināt no 20 līdz 100 cilvēkiem, interneta zāle, restorāns «Firita», «Bārs 21», «Admirāļu klubs», skaistumkopšanas salons «Maija», kā arī bezmaksas autostāvvieta.
Viesnīcas numuri tiek iedalīti vairākās kategorijās: četrvietīgie ekonomiskie, divvietīgie ekonomiskie, vienvietīgie standarta, divvietīgie standarta, paaugstinātā komforta, kā arī invalīdu numurs.
Viesnīcas rekonstrukcijas un būvdarbus veica firma SIA «Allas», kuras valdes priekšsēdētājs ir Jevgēnijs Golubnovs.
Martukāns informēja, ka šis nav vienīgais uzņēmuma projekts. Janvārī iegūta būvniecības atļauja veselības un atpūtas centra būvei Raunas ielā. Tajā būs atvērts baseins.
Kā liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA «Lursoft» dati, «Lurons» reģistrēts 2003.gada februārī, uzņēmuma pamatkapitāls ir 2000 latu.
Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Martukāns, valdes loceklis - Igors Zikovs. «Lurons» pilnībā pieder ASV reģistrētajai «GrandCom L.L.C.».