Latvijas hokejistu klubiem zaudējumi Eiropā

Otrajā ceturtdaļfināla spēlē Toljati «Lada» cieta sagrāvi 0:7 pret Magņitogorskas «Metalurg». Sezona beigusies Vācijā spēlējošajam Herbertam Vasiļjevam. Uzvaru izcīnīja Jāņa Sprukta un Kaspara Astašenko pārstāvētais pārstāvētais Hemenlinas «HPK».

Krievija
Otrajā ceturtdaļfināla spēlē Latvijas izlases trenera Pjotra Vorobjova trenētā Toljati «Lada» cieta sagrāvi pret Magņitogorskas «Metalurg» ar 0:7. Spēles liktenis izšķīrās pirmajā periodā. Jau 18.minūtē vadībā ar 4:0 atradās «Metalurg».

Māris Jass pirmā perioda pēdējā sekundē saņēma noraidījumu par bīstamu spēli ar augstu paceltu nūju.

Sērijā līdz trijām uzvarām pagaidām ir neizšķirts 1:1. Nākamās divas spēles notiks 25. un 26. martā Toljati.

Maskavas «CSKA» cieta otro zaudējumu sērijā ar 1:6 pret Omskas «Avangard». Spēles sākumā «CSKA» vārtos stājās Pēteris Skudra. Tomēr 12.minūtē viņš tika nomanīts. Rezultāts tobrīd bija 3:0 «Avangard» labā. Sērijā 2:0 «Avangard» labā.

Somija
Kaspara Astašenko un Jāņa Sprukta pārstāvētais Hemenlinas «HPK» ceturtdaļfināla spēlē ar 4:2 pārspēja «Ilves». Komandas sastāvā spēlei tika pieteikti gan Astašenko, gan Sprukts, tomēr neviens rezultativitātes punktus neguva. Astašenko nopelnīja četras soda minūtes. Spēles likteni izšķīra otrais periods, kuru pārliecinoši ar 3:1 uzvarēja «HPK».

Vācija
Sezona noslēgusies arī Herberta Vasiļjeva pārstāvētajam Krēfeldes «Pinguine». Viņi piektajā ceturtdaļfināla sērijas spēlē zaudēja Berlīnes «Eisbären» ar 1:4. Šoreiz Herberts Vasiļjevs spēlēja «Pinguine» otrajā maiņā, tomēr atkal rezultativitātes punktus neguva. «Eisbären» izšķirošo pārsvaru ieguva otrā perioda beigās un trešā sākumā. «Pinguine» sērijā zaudēja ar 1:4.

Austrija
Otro zaudējumu fināla spēļu sērijā piedzīvoja Zalcburgas EC «Red Bulls», kas ar 1:4 (0:0, 0:3, 1:1) atzina EC «Pasut» VSV pārākumu. Zalcburgas kluba vārtus arī otrajā spēlē sargāja Artūrs Irbe, kurš atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem. Zalcburgas komandai neveiksmīgs bija otrais periods, kurā viņi zaudēja trīs vārtus.

Austrijas virslīgas finālsērijā (līdz četrām uzvarām) vadībā ar 2:0 atrodas EC «Pasut» VSV.