Piektdien sāks tirgot VIP biļetes uz «t.A.T.u» koncertu

FOTO: EPA-AFI

Rīt plkst. 10.00 «Biļešu servisa» kasēs un [s:12525] sāksies ierobežota skaita VIP sektoru biļešu iepriekšpārdošana uz grupas «t.A.T.u» koncertu Rīgā.

Tiešā skatuves tuvumā abās Ķīpsalas halles zāles malās tiks izveidotas speciālas konstrukcijas, kas nodrošinās ideālu skatuves pārredzamību no jebkuras vietas šajos VIP sektoros. Šo zonu biļešu īpašniekiem tiks nodrošināta atsevišķa ieeja tribīnēs, kā arī abās VIP zonās tiks izveidoti apmeklētājiem viegli pieejami bāri.

Sēdvietas šajā sektorā nav paredzētas, tomēr tajās tiks izvietots noteikts bāra tipa galdiņu daudzums atbilstoši zonu ietilpībai, kas novērsīs drūzmēšanos un nodrošinās apmeklētājiem maksimālu komfortu.

Kā jau ziņots iepriekš, 12. aprīlī Ķīpsalas hallē sava jaunā albuma «Dangerous & Moving» turnejas laikā koncertēs grupa «t.A.T.u», kas patlaban ir komerciāli visveiksmīgākais un vispopulārākais Austrumeiropas popmūzikas projekts pasaules mūzikas tirgū. Līdzās «t.A.T.u» duetam — brunetei Jūlijai Volkovai un rudmatei Ļenai Katinai — uz skatuves kāps pavadošā grupa sešu augstas klases mūziķu sastāvā, kuru nacionālā piederība sniedzas no Krievijas līdz ASV.
Koncertā tiks izpildīts jaunā albuma repertuārs, kā arī dziesmas no iepriekšējā — debijas — albuma «200 km/h in the Wrong Lane», kas tika pārdots vairāk nekā piecu miljonu tirāžā visā pasaulē.

Rīgas koncerta norisei grupas menedžments apstiprinājis organizatoru piedāvātu īpašu un unikālu skatuves konstrukciju risinājumu, gaismu režiju un oriģinālu jaunāko LED  tehnoloģiju izmantošanu skatuves noformējumā. Līdz ar to Rīgas šovs būtiski atšķirsies no pārējiem «t.A.T.u.» «Dangerous & Moving» turnejas koncertiem.
 
Pašlaik biļetes cena zālē joprojām ir 15 latu, bet, kā ziņo koncerta rīkotājs «Propeller Productions», šī cena, tuvojoties koncertam, pieaugs līdz 22 latiem. VIP zonas biļetes cena — 25 lati.

Uz augšu