Neizšķirts Slovākijas un Šveices hokeja izlašu spēlē

Gatavojoties pasaules čempionātam, pirmo savstarpējo pārbaudes spēli aizvadījušas Šveices un Slovākijas izlases, kuras nospēlēja neizšķirti 2:2.

Bīlē notiekošajā spēlē mājinieki šveicieši pēc Jona Gobi precīza metiena pirmā perioda beigās atklāja rezultātu, tomēr trešajā periodā slovāki pēc Gabriela Špilara un Andreja Kollara raidījumiem Būrera sargātajos vārtos prata uz mirkli vadībā izvirzīt Slovākijas izlasi.

Spēles 51. minūtē Matiass Zēgers otrreiz pārspēja arī Slovākijas vārtsargu Janu Lašaku, un spēle noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 2:2.

Piektdien Bāzelē abas komandas tiksies vēlreiz.