Karsums nodrošina «Wild Cats» iekļūšanu QMJHL finālā

Latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums piektdien guva uzvaras vārtus Kvebekas junioru hokeja līgas (QMJHL) «play off» pusfināla sērijas piektajā mačā, palīdzot savam un Oskara Bārtuļa klubam Monktonas «Wild Cats» ar 3:1 viesos pieveikt Gotino «Olympiques», visā sērijā triumfēt ar 4-1 un iekļūt līgas finālā.

Karsumam šajā spēlē pieci metieni pa pretinieku vārtiem un neitrāls lietderības koeficients. Bārtulis izdarīja trīs metienus, nopelnīja četras soda minūtes, un arī viņa lietderības koeficients neitrāls.

Uzvaras vārtus Karsums guva vairākumā pēdējā perioda vidū, panākot 2:1 «Wild Cats» labā.

Finālā «Wild Cats» spēlēs ar Kvebekas «Remparts» vai Akatībathērstas «Titan». Šajā sērijā ar 3-2 pašlaik vadībā ir Kvebekas komandas hokejisti.