Bobkovs nopelna 14 punktus Vācijas GP

Latviešu motokrosists Aigars Bobkovs svētdien pasaules čempionāta ceturtajā posmā - Vācijas «Grand Prix» izcīņā - divu braucienu summā tika pie 14 punktiem, ieņemot 13.vietu.

Pirmajā braucienā Bobkovs finišēja 12.vietā, bet otrajā - 16.pozīcijā. Abos braucienos uzvarēja beļģis Stefans Evertss.

Cits Latvijas motokrosists Lauris Freibergs finālbraucienos uz starta neizgāja - viņš kvalifikācijā palika tikai 36.vietā. Bobkovs kvalifikācijā uzrādīja 27.labāko laiku.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā pēc četriem posmiem Evertss ir līderis ar 192 punktiem, bet otrajā vietā ar 152 punktiem atrodas igaunis Tanels Leoks.

20.pozīcijā ar 21 punktu atrodas Bobkovs, bet Freibergs ar 13 punktiem kopvērtējumā atrodas 26.vietā.