Makartnija sieva nonākusi invalīdu ratiņos

FOTO: viva.org.uk

Sera Pola Makartnija laulātā draudzene Hetere Milsa ļoti pārdzīvo ģimenes dzīves krahu. Jāatgādina, ka pirms dažām dienām leģendārais mūziķis saviem tuviniekiem paziņojis par iespējamo šķiršanos no sievas.

38 gadus vecajai Heterei ģimenes nesaskaņas ļoti saasinājušas veselības stāvokli. Vēl pirms iepazīšanās ar Makartniju Milsa iekļuva satiksmes negadījumā, tajā zaudējot kāju, bet pirms četrām nedēļām viņai šī kāja tika operēta vēlreiz.

Hetere vēl nebija attapusies pēc operācijas, kad parādījās ziņas par iespējamo laulības šķiršanu. Satraukums tikai saasināja situāciju, un sievietei vajadzēja atgriezties invalīdu ratiņos, ziņo izdevums «Daily Mirror». Kā izteikušies sievietes draugi, Hetere tagad slikti guļot un visu laiku raudot. Viņas tuviniekus ļoti satrauc nelaimīgās sievietes veselības stāvoklis. «Lielāko laika daļu viņa pavada invalīdu krēslā, tāpēc seciniet paši,» tā situāciju apraksta Milsas draugi. «Tagad viņa ir neiedomājami viegli ievainojama un ir dziļa stresa stāvoklī.»

Ja iepriekš Hetere iztika ar protēzēm, tad tagad viņa pat paiet nevar un pārvietojas invalīdu ratiņos. Sievietes vajadzībām jau ir sagatavota jaunā protēze, taču ar to pagaidām viņa paiet nevar. Tiek runāts, ka Milsa centīsies uz kājām nostāties jau šajā nedēļā, taču var gadīties, ka tas tomēr tik drīz nenotiks.

Uz augšu
Back