/nginx/o/2018/07/13/8941832t1h6a97.jpg)
Divu sešstāvu māju celtniecības projekts Dignājas ielā, ko realizē attīstītājs SIA «R.E.D. PRO», ir īstenots veiksmīgi. Abi nami jau nodoti ekspluatācijā un dzīvokļos drīz ievāksies to pirmie iemītnieki. Neizpārdoti pagaidām palikuši aptuveni 10 dzīvokļi no 87, savukārt attīstītāji gatavojas sākt projekta otro kārtu.
Izdevīga atrašanās vieta
Dignājas ielas namu projektam ir vairākas priekšrocības, taču kā galvenā noteikti būtu jāuzsver veiksmīgi izvēlētā atrašanās vieta. Nami atrodas Pārdaugavā, klusā un zaļā rajonā ar ilggadīgām koku audzēm, taču Rīgas centrs ir teju vai ar roku aizsniedzams. Tā, piemēram, ja ceļā nerodas satiksmes sastrēgumi, braucot ar personisko automašīnu, Vecrīgā iespējams nokļūt nepilnu piecu minūšu laikā. Burvīgs skats uz Vecrīgu un Daugavu vērojams arī pa gaišajiem un saulainajiem augšējo stāvu dzīvokļu panorāmas logiem. Lieliskus panorāmas skatus iespējams vērot arī no plašajām jumta terasēm, kas lieti noderēs tad, ja esat nolēmuši sarīkot svinības vai oriģinālu pikniku draugu un ģimenes lokā. Jāuzsver, ka šajā projektā jumta terases var iegādāties visu, ne tikai augšējo, stāvu dzīvokļu iemītnieki!
Dignājas ielas namu iedzīvotājiem ir pieejamas arī būtiskākās pilsētas centra priekšrocības – ērta transporta satiksme (turpat blakus ir 10. tramvaja; 23 . un 26. autobusa pietura), kā arī attīstīta apkārtnes infrastruktūra (netālu atrodas lielveikali «Debesmanna», «Maxima», skolas, sporta klubs «Panatta fitness»). Tuvākajā laikā šajā rajonā plānots uzbūvēt arī bērnudārzu.
Plaša zaļā zona
Dignājas ielas nami kopā ar projekta attīstītājiem piederošo zaļo zonu aizņem visai lielu teritoriju – 1,3 hektārus, tāpēc ir rūpīgi padomāts arī par to, kā to skaisti izveidot un uzturēt. Namu apkārtni paredzēts pilnībā labiekārtot un apzaļumot. Tiks izveidots arī savdabīgs gadalaiku dārzs, kas līdz ar sezonu mainīs krāsu un aprises. Īpaši gandarīti varēs justies bērni, kuru priekam teritorijā paredzēts izbūvēt oriģinālu rotaļu pilsētiņu.
Namos ir ierīkoti droši un moderni lifti, virszemes un apakšzemes autostāvvietas vairāk nekā 100 automašīnām. Pagrabstāvā, kur atrodas apsargājamas autostāvvietas, ir izbūvētas arī ērtas mantu glabātavas, kurās iespējams novietot velosipēdus, bērnu ratiņus, slēpes vai kādas citas mantas.
Namos ir nodrošināta diennakts apsardze. Apsardzes darbinieki ar mājā un tās apkārtnē izvietotu videokameru palīdzību rūpīgi uzrauga visu, kas notiek objekta teritorijā, turklāt katru dzīvokli iespējams pieslēgt arī centralizētai signalizācijas sistēmai.
Pilna dzīvokļu apdare
Visi Dignājas ielas namu projekta dzīvokļi ir nopērkami ar pilno apdari, kā arī uzstādītu santehniku. Tāpat dzīvokļos ir iebūvētas vācu firmas «Nobilia» virtuves. To aprīkojumā ietilpst arī «Elektrolux» ražojuma ledusskapis un elektriskā plīts ar tvaiku nosūcēju, tā ka pilnvērtīgai dzīvošanai nepieciešamas vēl tikai mēbeles. Apdares materiālus, uzstādāmo santehniku un virtuves modeļus iespējams izvēlēties no vairākiem attīstītāja piedāvātajiem variantiem.
Dzīvokļos ir nodrošinātas arī visas nepieciešamās ērtības un komunikācijas – autonoma gāzes apkure, siltais un aukstais ūdens, digitalizēti ūdens un elektrības skaitītāji, internets, tālruņu līnijas, digitālā TV, kabeļtelevīzija, namruņi.
Namu apsaimniekošanu nodrošina projekta attīstītājs SIA «R.E.D. PRO». Apsaimniekošana dzīvokļu īpašniekiem izmaksās 47 santīmus par m2.