Apcietināts «Guns n'Roses» līderis Aksels Rouzs

FOTO: stereogum.com

Rokgrupas «Guns n' Roses» līderis Aksels Rouzs apcietināts par iesaistīšanos kautiņā Stokholmas viesnīcā, otrdien paziņoja policija.

Policijas pārstāve pastāstīja, ka policija saņēmusi ziņas par kautiņu un ieradusies Stokholmas viesnīcā. Neilgi pirms astoņiem rītā Rouzs nogādāts policijas iecirknī. Viņa piebilda, ka mūziķa nopratināšana tiks veikta pēc tam, kad viņš būs atskurbis.

Pārstāve neatklāja kautiņa iemeslus, bet pavēstīja, ka Rouzs esot sitis un kodis apsardzes darbiniekam.

«Guns n' Roses» pirmdien uzstājās Stokholmas arēnā «Globe», bet pēc koncerta grupa apmeklēja populāro izklaides vietu «Cafe Opera», kur dziedātājs labi pavadījis laiku. Agrā otrdienas rītā grupa atgriezusies uz netālo viesnīcu «Berns», kuras vestibilā izcēlies strīds, vēsta zviedru tabloīdi «Expressen» un «Aftonbladet». Pēc aculiecinieku stāstītā, mūziķis apsardzes darbiniekam iesitis, kad tas gribējis aizstāvēt sievieti, kurai Rouzs uzmācies.

Grupas ziemeļvalstu turnejas rīkotājs «EMA Telstar» apstiprināja, ka Rouzs apcietināts, bet nenorādīja, vai notikušais ietekmēs trešdien plānoto koncertu Oslo un šonedēļ paredzēto uzstāšanos Roskildes festivālā Dānijā.

Uz augšu