3000 m šķēršļu skrējienā uzvar baltkrieviete Turava

Par Eiropas čempioni vieglatlētikā 3000 m šķēršļu skrējienā kļuvusi Baltkrievijas sportiste Alesija Turava. Viņa uzvarēja ar jaunu Eiropas čempionāta rekordu - deviņas minūtes un 26,05 sekundes.

Krievijas sportiste Tatjana Petrova izcīnīja sudraba medaļu, finišējot tieši divas sekundes aiz uzvarētājas. Savukārt pie bronzas godalgas tika poliete Violeta Janovska, kura finišēja pēc deviņām minūtēm un 31,62 sekundēm.

Turava distances pirmo pusi bija vadībā, taču tad līderes pozīciju pārņēma poliete Janovska, kura beigās neizturēja tempu un palaida garām gan Turavu, gan Petrovu.