Franči uzvar 4 x 400 m stafetes skrējienā

Francijas skrējēji kļuvuši par Eiropas čempioniem 4 x 400 m stafetes skrējienā. Francijas komanda, kurā skrēja Leslijs Džone, Idrisa M'Barkē, Namans Keita un Marks Rakils, finišēja ar rezultātu trīs minūtes un 1,10 sekundes.

Sudraba medaļas tika Lielbritānijas kvartetam, kura sastāvā startēja Roberts Tobins, Rejs Viljamss, Grehems Hedmans un Tims Bendžamins. Briti finišēja 0,53 sekundes pēc uzvarētājiem frančiem.

Savukārt par bronzas godalgu ieguvējiem kļuva Polijas skrējēji. Poļi zaudēja vēl 0,10 sekundes. Polijas komandā startēja Daniels Dabrovskis, Pjotrs Kedžija, Pjotrs Risukjēvičs un Rafals Virušževskis.