P 25.01.2021.

«Tumsas» pirmais albums «Putni» tagad arī CD formātā

Laikā, kad grupa «Tumsa» ar vērienīgu koncertturneju un labāko dziesmu izlases izdošanu atzīmē savu 15 gadu pastāvēšanas jubileju, kompānija «Mikrofona ieraksti» beidzot kompaktdiska formātā klausītājiem darījusi pieejamu grupas debijas albumu «Putni», kas tika izdots 1998. gadā un līdz šim bija klausāms tikai audiokasetēs.

www.doremi.lv

Mārtiņš Freimanis par albumu «Putni» stāsta: «Es ļoti priecājos, ka tas ir beidzot noticis! Mums ir labas atmiņas par šo darbu un laiku, kad mēs pirmo reizi nonācām profesionālā studijā. Es to pacilātības sajūtu atceros vēl šodien. Savukārt tagad, klausoties šos ierakstus, mēs, protams, dzirdam tās daudzās nepilnības, kuras ir šajā ierakstā, bet tai pašā laikā uzskatu, ka tās šodien ir šā albuma vērtība, jo kļūdas padara šo albumu dzīvu. Tagad viss ir perfekts un nostrādāts, toreiz vēl tā nebija. Tas ir forši.»  

Albumu «Putni» ierakstījuši: Mārtiņš Freimanis (balss, akustiskā ģitāra), Jānis Daugalis (bass, balss), Haralds Drekslers (ģitāra), Kaspars Boroduško (sitamie instrumenti) un Einārs Kokins (skaņa).

Redaktors iesaka