Skip to footer
Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis
Iesūti ziņu!

Bankas «Baltija» lietas izskatīšana atlikta uz diviem mēnešiem

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto

Augstākā tiesa (AT) piektdien atlika bankas «Baltija» (BB) krimināllietas izskatīšanu līdz 25. aprīlim, jo patērēts lietas izskatīšanai atvēlētais laiks, portālam «Apollo» paziņoja AT pārstāve Rasma Zvejniece.

Jau ziņots, ceturtdien visu trīs tā dēvētās bankas «Baltija» krimināllietā apsūdzēto advokāti tiesai lūdza pilnībā attaisnot bijušo BB uzraudzības padomes priekšsēdētāju Aleksandru Laventu, bijušo BB prezidentu Tāli Freimani un bijušo SIA «Birojs L&A» direktoru Alvi Līdumu.

Prokurors prasa sodīt Laventu ar 13 gadiem cietumā, Freimanim — deviņus gadus ilgu cietumsodu, bet Līdumam — sešu gadu ieslodzījumu. Visiem trim prokurors lūdz arī konfiscēt mantu. Kā papildu sodus Laventam un Freimanim prokurors prasa piemērot mantas konfiskāciju un aizliegumu uz pieciem gadiem nodarboties ar uzņēmējdarbību.

Komentāri
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu