Grupa «Logo» prezentēs jaunu singlu

FOTO: Publicitātes foto

Grupa «Logo» pašā riesta laika plaukumā par godu savam jaunajam singlam «Dzīvnieks» 18. maijā Studentu klubā rīkos «Dzīvnieka» nakti, kas veltīta pirmatnējai cilvēka būtībai – tai, kas neko negrib zināt par robežām, aizspriedumiem vai izsmalcinātām lomu spēlēm.

Runā, ka mēs esot cilvēki! Taču, palūkojoties uz sevi no malas, kļūst skaidrs, ka mūs joprojām vada tie paši instinkti, kas liek no rīta mosties jebkuram citam pasaules iemītniekam – lai cik kāju vai spalvu viņam būtu. Kaislību zvērs/nezvērs dus katrā no mums un dažkārt jāļauj tām vaļa...

Ir pienācis laiks doties uz «Dzīvnieka» atbrīvošanas un savaldīšanas nakti, kurā ļauties patiesām sajūtām, īstām noskaņām, mežonīgām dejām vai saldam lidojumam «Logo» mūzikas pavadībā. «Dzīvnieka» nakts solās būt neaizmirstama – un tādu to padarīs ikviens apmeklētājs, kurš vēl zina, ko nozīmē just.

Pirmajiem 50 apmeklētājiem pasākuma singls «Dzīvnieks» tiks piešķirts pilnīgi bez maksas, turklāt nakts solās pārsteigt arī ar dzīvniecisku noformējumu, šova elementiem, video baudījumu un kāda «sirdi plosoša» viesmākslinieka uzstāšanos.

Uz augšu