Sākusies biļešu pārdošana uz Enrikes Iglesiasa papildkoncertu

FOTO: Publicitātes foto

Sākusies biļešu tirdzniecība uz Enrikes Iglesiasa papildkoncertu 1. decembrī «Saku» hallē Tallinā. Biļetes uz mūziķa pirmo koncertu Tallinā 30. novembrī tika izpirktas 15 minūšu laikā.

Populārais spāņu dziedātājs Enrike Iglesiass 30. novembrī un 1. decembrī «Saku» hallē Tallinā uz skatuves kāps kopā ar 12 mūziķu lielu pavadošo sastāvu. Enrikes Iglesiasa koncertiem «Saku» hallē tiks uzbūvēta apjomīga skatuve, kuras «mēle» iesniegsies līdz pat halles vidum. Pateicoties šādai konstrukcijai, kā arī vairākiem videoekrāniem, skatītāji varēs netraucēti vērot mūziķa uzstāšanos neatkarīgi no sēdvietas attāluma līdz skatuvei.

Tallinā kopā ar Enriki Iglesiasu ieradīsies 12 pavadošie mūziķi, kā arī 20 cilvēku liels personāls. Tallinā slavenais dziedātājs, pavadošie mūziķi un viņa personāls ieradīsies ar personīgo lidmašīnu. No lidostas uz koncerta norises vietu spāņu dziedātājs dosies luksusa klases «Mercedes» minivenā. Tehniskā komanda pilsētā ieradīsies ar četriem autobusiem, bet koncertam nepieciešamais aprīkojums tiks transportēts piecās kravas automašīnās. Mūziķim un viņa pavadošajam sastāvam «Saku» hallē tiks piešķirtas sešas pilnībā aprīkotas telpas.

Enrikes Iglesiasa koncerta vajadzībām «Saku» hallē tiks uzbūvēta apjomīga T veida skatuve, kuras kopējā platība būs 300 kvadrātmetru. Lai nokļūtu uz skatuves, Enrike un viņa pavadošie mūziķi izmantos speciālu liftu. Koncertaģentūras «FBI» vadītāja Latvijā Inga Kadeka komentē: «T veida skatuves risinājums izmantots, lai ikviens zālē sēdošais varētu netraucēti vērot koncertu neatkarīgi no tā, kur atrodas viņa sēdvieta. Interesanti, ka tā saucamā skatuves mēle būs 19 metru gara un tā iesniegsies gandrīz līdz halles vidum. Skatītāju ērtībām hallē tiks uzstādīti arī vairāki videoekrāni — uz skatuves un tās abās malās. Oriģinālais skatuves noformējums un koncerta vajadzībām izmantotais iespaidīgais gaismas tehnikas daudzums padarīs mūziķa uzstāšanos vēl iespaidīgāku.»

Uz augšu
Back