Semjuels L. Džeksons atzīts par nesavaldīgāko «Oskara» zaudētāju

FOTO: moldova.org

Jaunajā interneta aptaujā Holivudas aktieris Semjuels L. Džeksons nodēvēts par visnesavaldīgāko «Oskara» zaudētāju kopš 1990. gada.

Džeksons, kas 1995. gadā bija nominēts ASV Kinoakadēmijas balvai par lomu Kventina Tarantīno filmā  «Lubene» («Pulp Fiction»), nepārprotami pie sevis nomurmināja: «Shit!» («Sūds!») Šī emociju izpausme viņam nodrošinājusi pirmo vietu interneta lapas «GoldDerby.com» apkopotajā nesavaldīgo «Oskara» zaudētāju sarakstā.

Otro vietu ieņēmis 2003. gada filmas «Pazudis tulkojumā» («Lost In Translation») galvenās lomas atveidotājs komiķis Bils Murejs, kas 2004. gadā sacensībā par zeltīto statueti zaudēja Šonam Penam un bija tik acīmredzami vīlies, ka «Oskaru» pasniegšanas ceremonijas vadītājs komiķis Billijs Kristels lūdza skatītājiem kā mierinājumu veltīt viņam īpašu aplausu kārtu.

Vēl šajā sarakstā iekļuvis Denzels Vašingtons, kas 2000. gada februārī neieguva «Oskaru» par 1999. gada filmu «Viesuļvētra» («The Hurricane»), un Džefrijs Rašs, kas 2001. gadā neieguva «Oskaru» par 2000. gada filmu «Ar marķīza de Sada spalvu» («Quills»).

Uz augšu