Labus mīļākos izķer ātri!

To, vai vīrietis der seksā, ir viegli pārbaudīt restorānā.

FOTO: no «Apollo» arhīva

Lai saprastu, kāds noskatītais vīrietis būs gultā, ne vienmēr ar viņu jāpārguļ.
Ja kāds uzskata, ka vīrietis, kurš tevi aicina pārgulēt pirmajā tikšanās reizē vai aizgūtnēm stāsta par savām uzvarām mīlas frontē, noteikti būs labs mīļākais, tas ļoti maldās. Nesteidzies tādu paziņu pārbaudīt praksē, labāk pavēro viņa uzvedību.

Uz izstādi, ne gultā

Vīrietis, kurš ir labs gultā, uz katru meiteni skatās ieinteresēti. Nevis ar vērtējošu vai īsta mačo skatienu! Pēdējais, caururbjot meiteni ar skatienu, īstenībā viņu nemaz neredz.

«Maigā un piemīlīgā zvēra» skatiena īpašnieks bieži ņem virsroku pār tiem vīriešiem, kam ir zemas potences. Jo mačo lec no vienas gultas citā, jo nav spējīgi ilgi apmierināt vienu sievieti.

Cits piemērs: vīrietis, kas ir ļoti patīkams sadzīvē.

Viņš paklausīgi iet ar tevi uz kino, teātri un izstādēm, bet nepievērš tev uzmanību kā sievietei. Tā ir slikta pazīme. Ja viņš paklausīgi iet uz izstādi, viņš tikpat paklausīgi sekos tev gultā, bet visdrīzāk tavas cerības neattaisnos. Kaut vai tāpēc, ka parādīt iniciatīvu vienmēr vajadzēs tev.

Izskaidrojumi tādai uzvedībai var būt divi: vai nu tavs kavalieris vispār nav īstais vīrietis sievietei, vai tu viņam patīc tikai kā partneris ballītēs, bet neinteresē kā sieviete.

Stipras bruņas

Ja vīrietis, ar kuru tu mīļi runā, bet pie jebkura tava mēģinājuma pievirzīties tuvāk, viņš tūlīt pat izbiedēti atvirzās, tad iesaku no viņa uzmanīties. Un ja viņš vēl sēž aizslēgtā pozā (ar sakrustotām rokām vai kāju pār kāju), tad gultā viņš būs tikpat aizvērts un sasaistīts. Un maigumu no tāda «aizvērta» tipa tu nesagaidīsi.

Lūk, cits gadījums. Iedomājies, ka uz tikšanos ar tevi viņš ierodas eleganti ģērbies, mati saķemmēti un pats smaržo pēc dārgām smaržām. Tev radīsies neizskaidrojama un ne īpaši patīkama sajūta. Un nojauta tevi nepievils: kad vīrietis dodas pie sievietes tādā apģērbā, kuru baidās saburzīt, un ir saķemmēts tā, ka bail pieskarties viņa matiem, runa par seksu nesāksies tik ātri. Kas zina, vai jūs vispār tik tālu tiksiet…

Ir nepieciešams dopings

To, vai vīrietis der seksā, ir viegli pārbaudīt restorānā. Ja parasti klusais vīrietis sāk tev izrādīt uzmanību, tas nozīmē: lai viņš būtu gatavs uz ciešu kontaktu, viņam nepieciešams dopings. Tātad gultā viņš var sevi izpaust tikai pēc glāzes stiprā dzēriena.

Padomā, vai tev tas ir vajadzīgs? Bet dažreiz arī vīrietis bez iedzeršanas, sasildījies sievietes uzmanības siltajos staros, sāk izpaust savu dvēseli vai cenšas nodeklamēt kilometriem garu poēmu, ko pats esot sacerējis. Tas savukārt nozīmē, ka sekss viņam ir tikai trešajā vietā, galvenais, ir izrunāties ar sievišķo dzimumu.

Ja tev patīk ilgas nakts sarunas, tad liecies droši ar viņu gultā, ja nē — pameklē kādu citu, kam ir citāda vērtību sistēma.

Pasteidzieties, viņus izķer!

Visi minētie vīrieši ir tie, kuri diez vai jūs apmierinās. Bet ar ko lai dala gultu? Ar to, kurš pat lietišķas sarunas laikā izstaro neizskaidrojamus fluīdus, kurš cenšas, kaut ejot garām, nejauši tev pieskarties.

Un vajag atcerēties, ka īsts vīrietis nekad nelaidīs garām izdevību tev iepatikties. Pat tad, ja viņš kaislīgi mīl sievu un bērnus. Tāds vīrietis tevi nevarēs pazemot ar atteikumu, bet «aizgriezīsies» no tevis tik uzmanīgi un delikāti, ka tu paliksi pārliecināta, ka viņš vēlas tevi ar visu miesu un dvēseli, tikai tev nav palaimējies, jo viņš ir jau aizņemts.
Un tev būs taisnība: labus mīļākos izķer ātri.

Uz augšu