Aicina piedalīties lielākajā suņu labdarības izstādē

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Publicitātes foto

No 16. septembra ikviens suņa saimnieks ir aicināts pieteikt savu mīluli dalībai lielākajā labdarības suņu izstādē Latvijā – BIG Match Show. Vienlaikus sākas arī pieteikšanās konkursam "Sunim draudzīgākais gada veikums". Tajā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš pēdējā gada laikā ir sniedzis ieguldījumu kāda suņa vai suņu dzīves apstākļu, veselības u.tml. uzlabošanā, kā arī pievērsis uzmanību un risinājis klaiņojošo dzīvnieku problēmu Latvijā.

BIG Match Show Latvijā norisinās jau trešo gadu, un visi tās ieņēmumi tiks ziedoti Juglas suņu patversmei.

BIG Match Show, kurā var piedalīties gan šķirnes, gan jauktu asiņu (bezšķirnes) suņi, šogad norisināsies 16. oktobrī Rīgā, sporta centrā Mežaparks. Izstāde sāksies plkst. 12:00, savukārt dalībnieku reģistrācija – jau no plkst. 11:00. Suņi varēs sacensties dažādās kategorijās – šķēršļu josla, paklausības rallijs, „kokteiļu pāris” un hendleru konkurss.

Sola interesantus priekšnesumus

Saimnieki savus mīluļus dalībai izstādē var pieteikt mājaslapā www.bigmatchshow.lv. Dalības maksa līdz 11. oktobrim ir 3 lati, savukārt pasākuma dienā reģistrācija maksās 5 latus. Tāpat uz izstādi ir aicināts ikviens interesents, kurš vēlas redzēt dažādus suņu paraugdemonstrējumus un priekšnesumus.

Titulu par Sunim draudzīgāko gada veikumu piešķirs personai vai personu grupai, kas devusi ievērojamu ieguldījumu Latvijas suņu audzēšanas kultūrā, veicinājusi tās pozitīvu attīstību un pievērsusi uzmanību klaiņojošo dzīvnieku problēmai. Titula kandidāts var būt fiziska vai juridiska persona vai personu grupa, kas dzīvo vai darbojas Latvijā. Kandidātus var izvirzīt ikviens Latvijas iedzīvotājs, piesakot tos vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss līdz 29. septembrim.

Uzvarētāju noteiks interneta balsojumā

No visiem pieteikumiem žūrija izvēlēsies trīs kandidātus, savukārt uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā, kas notiks no 30. septembra līdz 6. oktobrim vietnē www.bigmatchshow.lv/konkurss. Konkurss norisinās jau otro gadu līdz ar lielāko suņu labdarības izstādi Latvijā – BIG Match Show, kurā arī tiks izziņots konkursa uzvarētājs.

„Man ir patiess prieks, ka BIGBANK AS kopā ar suņu aizsardzības biedrībām ir izdevies šo tradīciju – atbalstīt klaiņojošu dzīvnieku patversmes – īstenot visā Baltijā. Pērn pirmo reizi BIG Match Show norisinājās gan Latvijā, gan Igaunijā, gan Lietuvā. Mēdz teikt, ka suņi un kaķi ir cilvēka labākie draugi, tad nu mums vajadzētu arī parūpēties par saviem labākajiem draugiem, it īpaši, ja tie nonākuši nelaimē,” uzskata Pāvels Gilodo, BIGBANK AS Latvijas filiāles vadītājs.

Arī šogad izstādes patroneses ir māsas Diāna un Simona Kubasovas, kuras suņu saimniekiem pazīstamas kā suņu apģērbu un aksesuāru salona „Lilly Pet Boutique” īpašnieces. Viņas nolēmušās turpināt iesākto un sniegt savu atbalstu noklīdušiem, pamestiem un bez saimnieka palikušiem dzīvniekiem un aicināt sabiedrību vairāk pievērst uzmanību pamesto dzīvnieku problēmām un to risināšanas iespējām.

Vāc līdzekļu bez saimnieka palikušajiem suņiem

Labdarības suņu izstādi Latvijā jau trešo gadu organizē Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa un BIGBANK AS. Šā projekta mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai un tās risināšanas iespējām, kā arī atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes.

Pagājušajā gadā saziedotie līdzekļi 830 latu apmērā galvenokārt tika izmantoti dezinfekcijas lampu un suņu pārvadāšanas būru iegādei, kā arī suņu dzīves apstākļu uzlabošanai kopumā.

„Jau vairākus gadus strādājam, lai tuvākajā laikā suņi varētu pārcelties uz plašākām un piemērotākām telpām – Labās mājas. Šajā patversmē ir paredzēta vieta arī kaķiem. Tādēļ šogad mēs gribētu teikt, ka suns dos ķepu kaķim un BIG Match Show ieņēmumus izmantosim, lai iekārtotu pastaigu laukumu kaķiem. Šajā laukumā jāveido tā saucamā aktīvās atpūtas zona ar kāpelēšanas takām ķepu treniņam un guļvietām vientulības baudīšanai. Protams, līdzekļi ir nepieciešami arī visu patversmes iemītnieku ikdienas uzturēšanai,” stāsta Astrīda Kārkliņa, Juglas suņu patversmes direktore.

Viena suņa uzturēšana Juglas suņu patversmē izmaksā vienu latu dienā. Tas ietver izdevumus par barību, veterinārmedicīniskajiem un komunālajiem pakalpojumiem, pāris darbinieku algām, degvielu, dezinfekcijas un saimniecības līdzekļiem u.tml.

Programma, nolikums un cita plašāka informācija par izstādi pieejama www.bigmatchshow.lv

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu