Šovbiznesa plastiskais skaistums

FOTO: Kristīne Kičigina

Kad skaistā dziedātāja Ladybird palielināja savas jaunavīgās krūtis, tā pārvērtās teju vai par nacionālo ziņu. Pati viņa par iemesliem, kālab tā darījusi, klusē kā partizāns! Toties pašlaik viņu visi grib ne tikai dzirdēt, bet arī redzēt dziedam!

Komplimenti Feldmanei

Dejojot ar zvaigzni, Ivetai vēl bija sportiskas krūtis, kuras vēlāk aši pieņēmās apmēros. Pašlaik viņa gan izvairās no atbildes, kā tas noticis, taču labprāt pieņem komplimentus, kad citi saka — ak, cik jums skaistas krūtis!

Kā lelle

Anete Sončika, kuru var dēvēt arī par smalko ballīšu karalieni, uzmanību piesaista ar acīmredzamiem uzlabojumiem savā izskatā. Efekts ir — visur, kur viņa parādās, Sončikas kundzes izskats nepaliek bez ievērības.

«Zvaigžņu lietus» daiļās dāmas uz skatuves veic kaskadieru cienīgus trikus, bet vai viņas būtu gatavas gulties zem plastikas ķirurga skalpeļa?

Marta Kukarāne: «Krūtīs sprāgst pušu»

«Ja cilvēks, veicot plastisko operāciju, jūtas psiholoģiski komfortablāk un pašpārliecinātāk, kāpēc gan to neveikt? Ja runājam par šovbiznesu, šī vide ir nežēlīga, jo apkārtējā sabiedrība, kas bieži vien nosoda plastisko ķirurģiju, pati grib redzēt prožektoru gaismā tikai skaistus cilvēkus, nevis grumbu pilnas, nogurušas sejas. Ja nesanāk to panākt ar tradicionālo skaistumkopšanu, tad jāķeras klāt pie radikālākiem soļiem — atkarībā no tā, cik tālu katra sieviete ir gatava iet.

Es uzskatu, ka Dieviņš mani ir pietiekami apdāvinājis, lai man nekas nebūtu jāpalielina. Tieši otrādi — ja arī man kādreiz ienāktu prātā doma par plastisko operāciju, tad visdrīzāk es savas krūtis izvēlētos nedaudz samazināt! Citādi es sāku justies neērti stilistu priekšā, jo, piedaloties dažādos šovos, jāpielaiko liela daļa standarta apģērbu, kas der augumam, bet krūtīs gandrīz sprāgst pušu,» smej Vanilla.

«Kā vienu pozitīvu piemēru es varētu minēt Ivetas Feldmanes pārmaiņas, jo tās nav pārspīlētas, un man patīk viņas attieksme. Uz apkārtējo komentāriem viņa vienkārši atbild: «Jā, tā ir, paldies par komplimentiem!», necenšoties neko slēpt.»

Jāpiebilst gan, ka «Saldajai Dzīvei» Iveta atteicās sniegt jelkādus komentārus par iespējamajām pārmaiņām savu krūšu izmērā — tas, viņasprāt, esot lieki, tomēr šo faktu viņa arī nenoliedza.

Jenny May: «Man likās, ka deguns ir par lielu»

«Ai! Es esmu vecmodīga un sev plastiskās operācijas noteikti netaisīšu! Katram ir savi mazie defektiņi, un, ja tie nav uzkrītoši, tos taču var pārvērst par efektiem ar apģērba un skaistumkopšanas palīdzību.

OK, 16 gadu vecumā man gribējās mazāku degunu, arī krūtis man tad bija ļoti mazas. Taču šķiet, ka tagad viss ir nostājies savās vietās,» viņa smej.

«Protams, ja cilvēkam ir kāds acīmredzams defekts, tad to var likvidēt ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, bet neatzīstu, ja šāda veida operācijas veic tikai muļķīgas iegribas pēc. Arī mana draudzene Ladybird, kā zināms, ir palielinājusi krūtis, kaut gan viņai arī iepriekš tās bija skaistas, un es īsti par to sajūsmā neesmu, bet tā ir tikai un vienīgi viņas izvēle! Un es viņai nepārmetu, jo katram cilvēkam jau ir savi iemesli konkrētai rīcībai.

Bet, starp citu, ne jau vienmēr ir jābūt lielu krūšu īpašniecei, lai kļūtu par seksa simbolu. Piemērs ir tā pati visiem zināmā Parisa Hiltone ar savām supermazajām krūtīm. Tiesa gan, nu jau klīst baumas, ka arī viņa ir veikusi krūšu palielināšanu... Tāds nu reiz ir tas šovbizness — jo krāšņāk un trakāk, jo lielāks efekts!»

Anita Altmane: «Ladybird un Anete Sončika ir nedaudz pārspīlējušas»

«Pēc būtības es atbalstu visu dabīgo, tajā pašā laikā es pieņemu plastiskās operācijas kā normālu lietu, ja figūra vai seja tiek uzlabota noteiktu iemeslu dēļ — pēc bērniņa piedzimšanas vai arī situācijā, ja tiek izlīdzinātas grumbiņas skatuves cilvēkam un tamlīdzīgi.

Es pieļauju arī, ka pati, vecākai kļūstot, varētu veikt kādas ķermeņa korekcijas, piemēram, pievilkt sejas ādu. Bet uz krūšu, lūpu vai kā cita palielināšanu gan domāju, ka es nekad neparakstīšos!

Vispār domāju, ka dažas sabiedrībā zināmas sievietes ir nedaudz pārspīlējušas — piemēram, Ladybird! Viņai taču jau bija pilnīgi normāla lieluma krūtis, bet tagad, godīgi sakot, tās ne tikai šķietami ir, bet arī izskatās mākslīgas. Liekas, ka arī Anete Sončika ir veltīgi iejaukusies savā jau dabiskajā skaistumā.

Bet, protams, skaistums ir subjektīvs jēdziens, par to ir grūti diskutēt. Katram cilvēkam ir savi iemesli, kādēļ tas tiek darīts — pašapziņas celšana, efekts vīriešu acīs, lielāka sabiedrības uzmanība. Tomēr es gribētu nedaudz vērst sieviešu uzmanību uz to, ka ir taču lietderīgāki paņēmieni, kā celt savu pašapziņu, neiejaucoties skalpelim...»

Uz augšu