Sv 7.03.2021.

No TB/LNNK Rēzeknes nodaļas aiziet vairāk nekā 14 biedri

Apvienības «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (TB/LNNK) Rēzeknes nodaļu ir atstājuši 14 partijas biedri, kuri arī vienlaicīgi paziņo par aiziešanu no partijas, aģentūru LETA informēja bijušais Rēzeknes nodaļas biedrs Juris Vidiņš, tagadējais Saeimas deputātes Sandras Kalnietes un EP deputāta Ģirta Valda Kristovska manifesta parakstītājs.

Vidiņš uzsvēra, ka līdz ar to partijas Rēzeknes nodaļa esot beigusi pastāvēt, jo atlikušie apmēram 40 biedri neesot bijuši aktīvi un arī ilgu laiku nav maksājuši biedra naudas.

TB/LNNK ģenerālsekretārs Juris Saratovs aģentūrai LETA uzsvēra, ka viss Vidiņa sacītais esot muļķības un partijas nodaļa turpinot pastāvēt.

Saratovs arī informēja, ka šopēcpusdien esot saņēmis tikai desmit Rēzeknes nodaļas biedru iesniegumus par izstāšanos un «tas, ka aiziet desmit biedru, nenozīmē, ka izjūk nodaļa».

Jau ziņots, ka februāra sākumā TB/LNNK saņēma 44 iesniegumus par aiziešanu no partijas. Redzamākie partijas locekļi, kas uzrakstījuši iesniegumus par izstāšanos, ir Eiropas Parlamenta deputāti Ģirts Valdis Kristovskis un Guntars Krasts, Saeimas deputāti Anna Seile un Gunārs Laicāns, kā arī profesore Janīna Kursīte. Visas šīs personas bija arī TB/LNNK valdes locekļi.