C 29.10.2020.

Noskaties grupas «Backflow» jauno video

FOTO: Publicitātes foto

Grupa «Backflow» piedāvā videoversiju savam aktuālajam singlam «Time Is Now», kas ir grupas pirmais radio singls no pavisam nesen izdotā albuma «Love&Peace».

«Time Is Now» jau otro nedēļu atrodas «Radio NABA» topa 1. vietā, un no pagājušās nedēļas tā atrodama arī «SWH Rock» TOP 20. Dziesmas videoversija būs redzama LMK un «MTV Baltics», kur pirmizrāde plānota jau šoceturtdien raidījumā «Supermercado». To varēs noskatīties arī «Backflow» mājas lapā un citās ar grupu saistītās tīmekļa vietnēs.

Klipa režisors ir «Backflow» dalībnieks Jānis Grants: «Klipa galvenā ideja ir iepazīstināt skatītājus tuvāk ar pašu grupu, ar tās dalībniekiem. Ļaut cilvēkiem ielūkoties «Backflow» koncertos, ceļojumos un darbā studijā. Pamatā ir izmantoti dokumentālie kadri, kas tapuši pēdējā gada laikā, braukājot pa koncertiem un strādājot studijās. Ir arī komiskas epizodes iz grupas dzīves, ko necentāmies noslēpt vai izcelt. Interesanti, ka  klipā ir redzams arī grupas pirmais bundzinieks Žaīrs no Brazīlijas. Katrā ziņā centāmies parādīt «Backflow» tādu, kāda tā ir.»

/>

Jau ziņots, ka 11. aprīlī grupa izdeva savu debijas albumu «Love&Peace», kas tapa «Hodila Records» studijā Valmierā, sadarbojoties ar hardcore scēnā labi pazīstamo Lomiku. Albums nav pieejams veikalos, bet ir dzirdams «draugiem.lv», «Myspace» un, sākot ar 13.maiju to var iegādāties arī «PlatformaMusic» mp3 veikalā bez maksas.

«Backflow» izveidojās 2007. gada sākumā, kad grupas «Mary Jane» dalībniekiem, pievienojās bundzinieks no Brazīlijas Žaīrs Fernandes (Jayr Fernandes). Vēlāk gan viņš bija spiests doties atpakaļ uz Brazīliju un viņa vietu ieņēma Ēriks Lizbovskis.

Šobrīd grupa izskata idejas «Backflow» nākamajam video klipam akcijas «Love&Peace» ietvaros, kurā var piedalīties ikviens ar vēlmi radoši izpausties  Tāpat šobrīd norit gatavošanās brīvdabas festivālu sezonai un ir plānots piedalīties vairākos no Latvijā rīkotajiem festivāliem.