T 25.11.2020.

Izbeigts kriminālprocess par bijušā drošībnieka Gulbja iekrišanu Daugavā

FOTO: AFI

Valsts policija izbeigusi kriminālprocesu saistībā ar bijušā Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta virsnieka Edgara Gulbja mīklaino iekrišanu Daugavā no Salu tilta, portālu «Apollo» informēja Valsts policijas preses un sabiedrisko attiecību nodaļā.

Izvērtējot kriminālprocesa materiālus, atzīts, ka pirmstiesas izmeklēšanas laikā objektīvi netika iegūti un nav iegūstami pierādījumi, kas apstiprinātu Gulbja apgalvojumus, ka viņam, braucot automašīnā, policijas darbinieks iesitis pa seju.

Policija atzinusi, ka miesas bojājumi varēja rasties laikā, kad Gulbis izkritis no automašīnas vai iekritis Daugavā.

Līdz ar to atzīts, ka Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbinieku rīcībā nav saskatāmas noziedzīga nodarījuma pazīmes.

Lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pieņemts 18. aprīlī, un līdz šim brīdim Valsts policijas Iekšējās drošības birojs nav saņēmis ziņu par šā lēmuma pārsūdzēšanu.

Gulbis no policijas konvoja automašīnas mīklaini izkrita un Daugavā iekrita pagājušā gada augustā. Viņš apgalvoja, ka viņu Daugavā iemetuši policijas darbinieki.

Aktuālākās ziņas