Flirts ir spēle. Noķer. Met. Noķer. Met

Smaids ir ļoti svarīga flirta sastāvdaļa.

FOTO: EPA - AFI

Tev nepadodas flirts? Tad izmēģini šos padomus, kad nedēļas nogalē dosies izklaidēties:

1. Pats galvenais — pašpārliecība. Tā ir flirta atslēga. Cilvēkus vairāk piesaista tie, kas lepojas ar savu izskatu, raksturu, sasniegumiem — tas pievelk. Pašapziņa rada maģisku šarmu un liek gan tev, gan apkārtējiem justies labi, viegli un droši.

2. Piesaisti sev uzmanību. Uzsmaidi. Atbildi ar smaidu. Piemiedz ar aci. Nebaidies izgāzties, jo vienmēr jau var izlikties, ka mirkšķināji kādam citam. Neblenz uz otru cilvēku, bet mēģini ieskatīties viņam acīs. Pirmajam acu kontaktam jābūt īsam. Pāris sekunžu.

3. Flirts ir spēle. Tas jāuztver kā izklaidējošs elements un jāgūst no tā bauda. Atbrīvojies. Ļaujies vārdu spēlēm. Flirtu var salīdzināt ar sporta spēli, kuras laikā divi cilvēki met viens otram bumbu. Noķer. Met. Noķer. Met.

4. Smaids ir ļoti svarīga flirta sastāvdaļa. Apkārtējiem patīk jautrie, smaidošie un pozitīvie, nevis tie, kas drūmi sēž pie bāra, bezcerībā tukšojot kokteili pēc kokteiļa. Pozitīvas domas, emocijas un sarunas piesaista.

5. Ķermeņa valoda. Ja to pārzini, vari iedarboties uz cilvēku sev vēlamajā virzienā. Flirta laikā ķermeņa valodai jābūt atvērtai. Nenoliecies, nesakrusto rokas vai kājas, negriezies prom, nenovērsies, neliec roku pie sejas, kad runā.

Skaties acīs, pieskaries viņam. Simpātijas vari iegūt, arī atkārtojot partnera žestus, sēžot līdzīgā pozā, tādējādi radot otra cilvēka zemapziņā spoguļa efektu — tu esi tāda pati (tāds pats) kā viņš.

6. Iemācies pieņemt komplimentus — uztver tos kā dāvanu, kas palielina tavu pārliecību par sevi. Izsaki kādu komplimentu arī partnerim — par viņa drēbēm, acīm, smaidu, humora izjūtu vai ko citu.

7. Esi atklāts — tas atbruņo cilvēkus. Protams, centies nepāršaut pār strīpu, nogurdinot otru ar mazsvarīgām detaļām no savas personīgās dzīves. Atstāj kādu intrigu.

8. Ļoti svarīgi ir uzturēt sarunu, jo šajā brīdī tā ir saite, kas satur jūs kopā. Centies nerunāt tikai par sevi, izrādi interesi par otru cilvēku, mēģini uztaustīt sarunu tematu, kurā arī viņš jūtas brīvi.

Ja aptrūkstas runājamā, mēģini uzdot atvērtus jautājumus, uz kuriem var atbildēt ar vairāk nekā «jā» vai «nē». Jautā par darbu, nesen redzētu filmu, pēdējo grāmatu, kas izlasīta, jaunāko mūziku, draugiem, ģimeni, mājdzīvniekiem, laika apstākļiem. Seko līdzi sarunas gaitai un uzķer jaunus pavedienus.

Klausies! Cilvēkam ļoti patīk, ja par viņu interesējas un ļauj viņam runāt. Izņemot gadījumus, kad mērķis ir informācijas apmaiņa, komunikācijas galvenā pamatdoma ir cilvēka vēlme izrunāties, papļāpāt, pastāstīt par sevi — tātad visvairāk viņu var piesaistīt, vienkārši klausoties. Ļauj partnerim sarunas laikā justies komfortabli.

Un, starp citu, vīrieši bieži pieļauj kļūdu, runājot ar sievietes krūtīm, nevis ar viņu pašu. Pacel skatu augstāk un ieskaties viņai acīs.

9. Nestāsti par iepriekšējām attiecībām, lai arī cik sen tās ir beigušās. Šāda saruna ir pārāk smaga vieglam flirtam. Protams, atsevišķos (retos) gadījumos šī tēma var arī kalpot kā vienojošs elements — ja abi esat pārdzīvojuši ko līdzīgu.

10. Ja redzi, ka otrs cilvēks nav ieinteresēts, netērē laiku, nervus un pašapziņu.

11. Ja jūti interesi no partnera puses, esi drošs. Uzaicini uz deju. Sarunā randiņu. Apmainies ar telefona numuriem.

Uz augšu
Back