S, 13.08.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Linkin Park» prezentē jaunāko video

Apollo.lv
«Linkin Park» prezentē jaunāko video
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Jau šo trešdien, 11. jūnijā, «Arēnā «Rīga»» koncertu sniegs slavenā amerikāņu rokgrupa «Linkin Park». Grupa Rīgā uzstāsies ar gandrīz divas stundas garu priekšnesumu, kura laikā izpildīs dziesmas no jaunākā albuma, kā arī labi zināmos hitus no iepriekšējiem albumiem.

Pagājušajā nedēļā, 2. jūnijā, iznāca videoklips grupas piektajam singlam no jaunākā albuma «Minutes to Midnight». Singla nosaukums ir «Leave Out All the Rest». «Mēs jau sākotnēji nolēmām, ka arī «Leave Out All the Rest» būs singls, tāpēc albuma ierakstīšanas laikā pie tās strādājām ļoti rūpīgi, īpaši izvēloties piemērotākos dziesmas vārdus. Arī producents Riks Rubins mums mudināja tieši šo dziesmu izvēlēties kā nākamo singlu, jo tai ir īpaša noskaņa. Šo noskaņu mēs centāmies vizualizēt dziesmas videoklipā,» komentē Maiks Šinoda.

«Videoklips, kas uzņemts futūristiskā noskaņā, raksturo grupas dalībnieku sajūtas, kas rodas, ilgstoši atrodoties prom no mājām,» skaidro Maiks Šinoda. Videoklipa vizuālais noformējums iedvesmots no britu filmas «Saules gaisma» («Sunshine») — grupas biedri atrodas kosmosa kuģī un piedzīvo dažādus notikumus. Klipa idejas autors un režisors ir grupas dīdžejs Džo Hāns.

Džo Hāns stāsta: «Ar došanos turnejā un kosmosā var saskatīt zināmas līdzības. Arī mēs uz kādu laiku atstājam mājas, lai dotos iepazīt jaunas vietas. Dziesma «Leave Out All the Rest» stāsta par to, ka nereti nākas atstāt aiz muguras ierastās lietas, lai pievērstos citām.»

Maiks Šinoda piebilst: «Sākumā mēs visi centāmies izdomāt dziesmas video ideju, taču neviens no variantiem mums īsti nepatika. Un te pēkšņi Džo atrakstīja e-pastu, kurā piedāvāja šo kosmosa ideju. Mēs visi bijām sajūsmā! Sapratām, ka tieši tas ir vajadzīgs dziesmai. Tagad, skatoties gatavo video versiju, man ir liels prieks, ka realizējām Džo ideju. Jo šis klips būtiski atšķīrās no tā, ko saviem faniem esam piedāvājuši iepriekš.»

http://www.linkinpark.com

http://www.bilesuserviss.lv

«Arēnas «Rīga»» durvis koncerta apmeklētājiem tiks atvērtas jau no plkst. 18.00. Pirms «Linkin Park» uz skatuves kāps britu grupa «The Blackout», kas savu priekšnesumu sāks plkst. 19.30 un uzstāsies apmēram 30 minūtes. «Linkin Park» savu uzstāšanos sāks plkst. 20.30, un tā ilgs nepilnas divas stundas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu