Kristīnas Riči «pēcnāves dzīve»

FOTO: SCANPIX/REUTERS

Kristīna Riči daudzsološās debitantes Agneškas Voitovičas-Voslu filmā atveidos sievieti, kas iestrēgusi starp dzīvi un nāvi. Par gaidāmo jauno filmu «After.Life» tika paziņots jau 2007. gada janvārī. Galvenajai lomai tobrīd bija iecerēta Keita Bosvorta, taču projekts nezināmu iemeslu dēļ tika paturēts, un tagad Riči būs lemts projektā iedvest jaunu dzīvību. Filmēšana iecerēta jau novembrī.

Stāsts ir par sievieti, kas it kā nomirusi, it kā tomēr ne, tāpēc visiem spēkiem cenšas izjaukt pati savas bēres. Meitenes liktenis ir bēru rīkotāja rokās.

Voitoviča-Voslu kino debitēja 2002. gadā Sandensas kinofestivālā ar īsmetrāžas filmu «Pīrāgs» («Pate»), kas stāsta par aristokrātu ģimeni, kura cenšas izdzīvot drūmā postapokaliptiskā pasaulē. «Pīrāgs» savāca vairākas balvas, bet režisorei tika piešķirts «daudzsološa talanta» tituls.

<param%20name="movie"%20value="http: mnemqpopcp8&hl="ru&amp;fs=1" /></param /><param%20name="allowfullscreen"%20value="true" /></param /><embed%20src="http: mnemqpopcp8&hl="ru&amp;fs=1" %20type="a...

Uz augšu