Notiks piektais «Death’n’roll Members» pasākums

No 13. līdz 15. novembrim vairākos Latvijas mūzikas klubos notiks jau piektā «Death'n'roll Members» pasākuma koncerti, kurā grupa «Sanctimony» svinēs 14 gadu jubileju.

Pasākumos uzstāsies arī grupas «Backflow» (Rīga), «Sia Radikal» (Rīga) un īpašie viesi «Burden AD» (Somija). Šogad, par godu pasākuma apaļajai jubilejai, uzstāšanās notiks trijās pilsētās, atklājot pasākumu sēriju ceturtdien, 13. novembrī, Cēsīs «Fono klubā». Piektdien, 14. novembrī, koncerts notiks klubā «Melnā piektdiena» Rīgā, un pasākumu sērija noslēgsies sestdien, 15. novembrī, «Fontaine Palace» Liepājā.

Grupa «Sanctimony» 14 gadu jubilejas koncertā uzstāsies un priecēs savus fanus ar vairāk nekā stundu garu un plašu programmu, kurā skanēs dziesmas no visiem līdz šim iznākušajiem albumiem, kā arī līdz šim nedzirdētas, jaunas dziesmas no topošā albuma. Lai spilgtinātu «Sanctimony» uzstāšanos un atzīmētu «Death’n’roll Members» pasākuma apaļo gadskārtu, tiek gatavots īpašs gaismu šovs un skatuves noformējums.

Koncertos uzstāsies arī nesen izveidojusies thrash’n’roll grupa «Sia Radikal», kuras sastāvā uz skatuves kāps Gustavs Terzens, kas plašākai publikai pazīstams kā «Radio SWH Rock» dīdžejs. Grupā spēlē arī savulaik populārās grupas «F[ei]k» basģitārists Gusts Leimanis.

Pasākumos piedalīsies arī grupa «Backflow», kuras enerģijas pilnā uzstāšanās ir augstu novērtēta daudzos vietējos un starptautiskos konkursos. Grupa šā gada aprīlī izdevusi debijas albumu «Love&Peace», kas patlaban bez maksas ir lejuplādējams MTV mājas lapā.

«Death'n'roll Members» koncertu sēriju kuplinās arī īpašie jubilejas pasākuma viesi — somu grupa «Burden AD». Grupa spēlē smagu, spēcīgu thrash stila mūziku. «Burden AD» ierakstījusi vairākus demo albumus, kā arī pilnmetrāžas albumu «Anno Dominator», kas iznācis šā gada jūnijā. Grupa pašlaik intensīvi koncertē ne tikai savā dzimtenē, bet arī ārpus tās.

«Death'n'roll Members» pasākums ir iedibināta grupas «Sanctimony» tradīcija. Tajā ik gadu rudenī, kad grupa svin dzimšanas dienu, tiek pulcēti death’n’roll mūzikas piekritēji un aicināti uzstāties grupas draugi no citām mūziķu apvienībām, kā arī grupas, kuru mūzika patīk pašiem «Sanctimony» dalībniekiem. Šoruden grupa svinēs 14 gadu jubileju un «Death'n'roll Members» pasākuma piecu gadu jubileju.

Uz augšu