O 27.10.2020.

Prostitūtas klients — francūzis

FOTO: Jānis Knāķis

Es strādāju par prostitūta Ņujorkā, Manhetenā. Atklāju, ka daudziem klientiem ir fantāziju dzīve, reizēm viņi izliekas, ka ir neprecējušies, reizēm saka, ka viņu sievas ir jaunākas nekā patiesībā.

Kloda fantāziju sievietes

Viens no maniem klientiem ir iejūtīgs 60 gadus vecs francūzis Klods. Viņš pārliecinoši stāstīja par savu skaisto, bērnišķīgo sieviņu un viņas aizraušanos ar tenisa treneri. Viņš esot noskatījies, kā sieva mīlējās ar tenisa treneri. Kloda stāsti šķita tik krāšņi un patiesi, ka daudzas manas draudzenes viņam ticēja. Mēs, atmaskošanas profesionāles, tomēr neticējām.

Katrai no mums bija kāds pavecāks amerikāņu klients, kurš atbilda visiem stereotipiem: ar lieko svaru, nepievilcīgs, apmierināts ar ātru orālo seksu. Viņu laulības balstījās tikai uz kopīgiem īpašumiem un bērniem.

Savukārt Klods bija simpātisks, slaids un ar viņu bija patīkami sarunāties. Viņš lika justies seksīgai tāpēc, ka viņš pats bija seksīgs. Pārējie klienti lika tev justies seksīgai kā pornogrāfisko filmu zvaigznei. Viņi pirka par naudu to, ko citi, pateicoties izskatam vai personībai, varēja saņemt par velti.

Klods bija savādāks. Viņš bija pelnījis un varēja atļauties dzīvot labi un ar skaistu meiteni.

Tomēr reiz kāda draudzene pamanīja Klodu Brodvejas mūziklā. Viņai palika mute vaļā. «Es redzēju Klodu teātrī kopā ar sievu! Viņa izskatās pēc viņa mātes!» Laura stāstīja.

Sāku šaubīties: «Vai esi pārliecināta, ka tā nebija viņa māte? Varbūt viņa sieva ir Francijā.» Tomēr Laura neatkāpās: «Viņš uzvedās kā vīrs. Tā noteikti bija viņa sieva. Viņai bija Bulgari dārglietas.»

Bijām nedaudz apbēdinātas. Gribējām, lai Kloda fantāzijas būtu patiesība. Arī viņš dažas stundas pēcpusdienā vēlējās, lai tā būtu patiesība. Visas fantāzijas par sievu — maigums, jaunība, jaukums — raksturoja sievieti, kas bija pretstats viņa sievai.

Tajā brīdī sāku saprast, ka daži klienti ir ieprecējušies naudas makā, ja ne skaidrā naudā, tad īpašumos un sakaros. Gadsimta vidū valdošie uzskati, ka vīrietis ir galvenais ģimenē, ka viņam ir daudzas seksa partneres, kamēr sieva sēž mājās un kļūst aizvien vecāka, ir tikai vidusšķiras fantāzija. Patiesībā laulības ir citādākas.