T 25.11.2020.

Nestreb karstu, sagaidi savu Lielisko!

Manuprāt, ja vēlies veidot nopietnas attiecības, ir svarīgi attiecību sākumā iepazīt savu partneri.

FOTO: EPA - AFI

Šķiet, ka cilvēks pats nespēj noteikt, kad būs īstais laiks seksam un mīlestībai, tomēr sekss vienmēr ir labāks ar kādu, kuru tu pazīsti un kuram tu tici, tāpēc pieveic iekāri un ļauj sev iepazīt viņu, pirms jūsu attiecības ir nonākušas līdz guļamistabai.

Un kad tu beidzot pamodīsies no rīta blakus šim ilgi gaidītajam vīrietim, tu sapratīsi, ka guli blakus kādam, kuru tu mīli, nevis svešiniekam, kuram ir jāizguļ paģiras.

Brīdis, kad jūs beidzot atklājat sevi viens otram ne tikai fiziski, bet arī emocionāli, var būt visspēcīgākais pārdzīvojums jūsu dzīvē.

25 gadus vecā Džeina, atklāja šo burvību, kad pēc gada, ko pavadīja nemitīgos randiņos, viņas dzīvē ienāca īstais vīrietis.

«Man patīk sekss, un es neesmu kautrīga, tomēr šoreiz man likās, ka mēs nedrīkstam sasteigt. Pagāja divi mēneši pirms mēs pirmo reizi mīlējāmies un, kad mēs to darījām, šķita, ka savienojas ne vien mūsu ķermeņi, bet arī prāti. Tas bija daudz seksīgāk nekā jebkad iepriekš, turklāt mēs jutāmies mazāk iegrožoti.»

Manuprāt, ja vēlies veidot nopietnas attiecības, ir svarīgi attiecību sākumā iepazīt savu partneri. Visi manis aptaujātie vīrieši un sievietes piekrita šai domai, tomēr atzina, ka ir jāpārliecina partneris par to, ka tev ir pamatots iemesls tam, kāpēc jūs vēl neesat pārgulējuši.

Kamēr tu nogaidi, pieskaries viņa kājai zem galda vai skūpsti viņa pirkstu, jo tas var iedrošināt viņu vēl nedaudz pagaidīt. Viņš vismaz jutīs, ka gaidīt ir vērts. Protams, kad visi tavi instinkti sauc: «Rīkojies, meitenīt!», tu nebūt nevēlies gaidīt, tomēr tieši tādos brīžos uz instinktiem nevar paļauties. Kaut arī dzejā un literatūrā ir krāšņi aprakstīta kaisles garīgā rašanās, patiesībā mūsu iekšējās vēlmes rodas ķīmisko elementu sajaukšanās rezultātā.

To var apstiprināt zinātniski fakti. Ātrā sirdsdarbība rodas no adrenalīna — no sekrēta, kas veidojas dziedzeros virs mūsu nierēm. Pateicoties tam, mēs ne tikai spējam reaģēt bīstamā situācijā, bet arī sajust fizisku kaisli un negulēt naktīs.

Otra lielās iekāres kokteiļa sastāvdaļa ir endorfīni — hormoni, kas atbild par mūsu labsajūtu un ļauj mums mirdzēt. Vēl nedrīkst aizmirst dopamīnu — vēlmes pastiprinātāju.

Redaktors iesaka