Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vai «Zvaigžņu lietū» uzvarēs Laura Kosīte un Ralfs Rubenis?

«Zvaigžņu lietus» nav pirmais TV šovs, kurā piedalās Laura Kosīte. Pagājušajā sezonā viņa piedalījās TV3 projektā «Dejo ar zvaigzni», kur startēja pārī ar dziedātāju Roberto Meloni.

FOTO: AFI

Jau šajā nedēļas nogalē sāksies bagātīgā rudens šovu biruma noslēgumi. Pirmos rezultātus mēs uzzināsim jau svētdien, kad notiks Latvijas Neatkarīgās televīzijas šova «Zvaigžņu lietus 2» fināls.

Pēc «Triobet.com» prognozēm ar nelielu pārsvaru tomēr lielākas izredzes uzvarēt ir Laurai Kosītei un Ralfam Rubenim. Šā pāra iespējas uzvarēt tiek vērtētas ar 55%, savukārt, lai gan pāris atradās līderu pozīcijā iepriekšējos divos raidījumos, Kristīnai Zaharovai un Nikolā Roldānam uzvaru prognozē par 45%.

Procentu sadalījums rāda, ka ļoti labas izredzes ir abiem finālpāriem. Nevar izdalīt vienu no viņiem kā skaidru favorītu, jo abiem ir spēcīgās puses, savi trumpji un iespējas iekarot skatītāju sirdis.

«Triobet.com» pārstāvis Kaspars Melders: «Nevarētu sacīt, ka finālā palikuši divi visspēcīgākie pāri, jo noteikti arī iepriekšējā raidījumā izbalsotie Kristaps Streičs un Candy bija viens no šova spēcīgākajiem pāriem, gan vokālajā, gan šova ziņā. Tomēr droši var teikt, ka finālā iekļuvušie pāri ir skatītāju iemīļotākie jau kopš šova sākuma.»

Kristīna Zaharova un Nikolā Roldāns kopš pirmā raidījuma parādījuši sevi kā ļoti spēcīgus vokālajā ziņā, un arī skatītāji viņus iemīlējuši uzreiz. Latviešiem ļoti simpātiski šķiet ārzemnieki, kuri spēj iemācīties latviešu valodu, tāpēc latviski izpildītā «Tumša nakte» izraisīja neviltotu skatītāju sajūsmu. Par šā pāra iespējām uzvarēt noteikti liecina arī skatītāju balsojumi, kuri pēdējos raidījumos bija redzami visiem — Kristīna un Nikolā tajos bija pārliecinoši līderi.

Tomēr Laura Kosīte un Ralfs Rubenis līdz šim bijuši «žūrijas nenovērtētie» šova pastarīši, kurus glābis tieši skatītāju balsojums. «Šā pāra sniegumu žūrija visbiežāk īpaši neizcēla, bet drīzāk pat ļoti kritizēja. Vairākas reizes Laura un Ralfs ieguva ļoti mazu vai pat vismazāko punktu skaitu no žūrijas, bet skatītāji vienmēr bija pietiekami aktīvi, un, neskatoties ne uz ko, minētais pāris šovā palika. Iespējams, zināmu ieguldījumu deva arī nemitīgi uzturētā intriga ap dziesmu «Es nevaru būt balts», ko itin bieži šova laikā pieminēja tā vadītājs Māris Grigalis, līdz beidzot tika izspiests solījums, ka to skatītājiem būs iespēja dzirdēt tad, ja pāris iekļūs finālā. Jau kopš šova sākuma vītā intriga ap minēto dziesmu un «žūrijas nenovērtēto» loma ir divi ļoti spēcīgi komponenti, kas varētu nest veiksmi tieši Laurai Kosītei un Ralfam Rubenim,» komentē Kaspars Melders.

Redaktors iesaka