«Cosmos» «Vienreiz» nokļūst radiostacijās

FOTO: AFI

Grupa «Cosmos» Latvijas radiostacijām piedāvā jau piekto radio singlu — [s:20505] — no sava jaunākā albuma «Turbulence».

«Vai Tu zini, cik mastu mūsu karogam?» «Cosmos» aicina aizdomāties par vienotības milzīgo spēku. Un, lai arī daudzkārt, šķiet, esam kā tauta, tomēr lielo pajūgu bieži velkam virzienos, kuru skaits vienāds ar iedzīvotāju daudzumu šai valstī.

Dziesmas vārdu autors Jānis Šipkēvics stāsta: «Jau sākotnēji, radot šīs dziesmas idejisko kodolu, bija skaidrs, ka tās saturs būs par vēlēšanos un spēju uzticēties. Par izdzīvošanu kopā. Par to uzticēšanās vingrinājumu, kad tu esi drošs un gāzies atmuguriski, zinot, ka tavs cilvēks tevi noķers. Tas ir garš un grūts ceļš.»

«Laikam šī ideja īpaši aktualizējusies laikā, kad Latvijas valsts svin ļoti skaistu un apaļu jubileju — kad ir vēl viens iemesls paskatīties uz sevi no malas, arī uz norisēm  mūsu sabiedrībā,» uzskata dziesmas mūzikas autors Reinis Sējāns.

Grupas «Cosmos» jaunākais albums «Turbulence» tika izdots gada sākumā un bija pirmais grupas oriģinālmūzikas albums. Mūzikas un vārdu autori ir paši grupas dalībnieki. Un par veiksmīgiem radio singliem tapušas jau četras no albuma dziesmām: «Tu kā, es kā», «Maskava», «Aptieka», «Pasaules galiņš». Un nu vērtēšanai nodota arī «Vienreiz».

Uz augšu