<i>Seal</i> izdod soulmūzikas klasiku

No 10. novembra Latvijā būs nopērkams «Warner Music» izdotais dziedātāja Seal jaunākais albums «Soul», kurā mūziķis apkopojis labāko soulmūzikas klasiku.

Albumā «Soul» Sīls apkopojis savas versijas 12 jau par klasiku kļuvušām soulmūzikas pērlēm, kā Džeimsa Brauna «It’s A Man’s Man’s Man’s World», Harolda Melvina «If You Don’t Know Me By Now» un Bena Kinga «Stand By Me».

«Grammy» balvas laureāts, vokālists un dziesmu autors Sīls savu sesto albumu radījis sadarbībā ar leģendāro producentu Deividu Fosteru, kas par albuma tapšanu saka: «Esmu radījis neskaitāmus ierakstus, bet Sīla albuma tapšana bija viena no vispatīkamākajām. Domāju, ka viņš ir viens no retajiem mūsdienu dziedātājiem, kurš spēj godam radīt jaunas versijas soulmūzikas klasikai, vienlaikus piešķirot tām svaigu un sev raksturīgu unikālu skanējumu. Sīls ir kā radīts šim repertuāram.»

Kā pirmais singls no albuma pašlaik radiostacijās dzirdama dziesma ar zīmīgo nosaukumu «A Change Is Gonna Come», kas ir jauna versija Sema Kuka 1963. gada dziesmai.

/>

Londonā dzimušais Seal uz britu «house» mūzikas skatuves debitēja 1990.gadā kā vokālists un līdzautors tā laika tehno zvaigznes Adamski hitam «Killer», kam sekoja Seal debijas singls «Crazy», aizsākot dziedātāja veiksmīgo starptautisko karjeru. Seal vokālās dotības – viņa viegli piesmakušais baritons kļuvis par zīmolu tādos hitos kā «Prayer for the Dying», «Kiss From a Rose» un «Don’t Cry».

Uz augšu