«Lattelecom» televīzijā būs bez maksas skatāma filma «Rīgas sargi»

FOTO: publicitātes foto

Visi «Lattelecom» televīzijas abonenti no šā gada 19. decembra līdz pat nākamā gada 5. janvārim varēs bez maksas skatīties Latvijā uzņemto grāvēju «Rīgas sargi».

Tā ir tikai viena no septiņām filmām, kuru būs iespējams noskatīties «Lattelecom TV» virtuālajā videonomā speciāli izveidotajā latviešu filmu sadaļā. Šāds piedāvājums izveidots, izvērtējot, kā mainās cilvēku televīzijas lietošanas paradumi — iedzīvotāji vairs nepieskaņo savu dienaskārtību televizoram, bet gan skatās to tad, kad vēlas, aktīvi izmantojot gan pārraižu arhīvu, gan virtuālo videonomu, gan arī raidījumu ierakstīšanu.

«Lattelecom TV» speciālisti ir novērojuši, ka pusotra gada laikā, kopš «Lattelecom» televīzijas palaišanas notikušas ievērojamas pārmaiņas iedzīvotāju TV kanālu skatīšanās paradumos. «Cilvēki vairs neplāno savas dienas aktivitātes, lai varētu paspēt noskatīties populārākos raidījumus, viņi tos skatās, kad vēlas, izmantojot vai nu pārraižu arhīvu, vai arī raidījumu ierakstīšanu,» skaidro «Lattelecom» komercdirektors Jānis Ligers. 

Tieši tāpēc «Lattelecom TV» virtuālajā videonomā pieejamo filmu skaits ir palielināts līdz 100 filmām. Saskaņā ar «Lattelecom» apkopoto statistiku, visbiežāk skatītās no tām līdz šim brīdim ir spriedzes komēdijas «Taxi 3» un «Mr. and Mrs. Smith», kā arī trilleris «Crank» («Adrenalīns»).

19. decembrī videonomā tiks izveidota latviešu filmu sadaļa. Tajā bez pieminētās kara drāmas «Rīgas sargi», kas ir arī visu laiku visvairāk skatītā filma Latvijā, būs iespējams noskatīties arī tādus latviešu kinomākslas darbus kā «Baiga vasara», «Rūgtais vīns» un citus. ««Rīgas sargi» ir dāvana tiem klientiem, kas bijuši uzticīgi «Lattelecom» televīzija no tās pirmsākumiem, jo novērtējam to, ka viņi uzdrīkstējās būt pirmie un palika mums uzticīgi, kamēr mēs attīstījām pakalpojumu,» saka J. Ligers.

Iedzīvotāji, kurus vairāk interesē vietējo televīzijas kanālu saturs, arvien biežāk kļūst par «Lattelecom TV» arhīva abonentiem, kurā piecas dienas tiek glabātas visu Latvijas kanālu pārraides. Tomēr, lai gan pārraižu arhīva popularitāte pieaug, «Lattelecom TV» skatītāji turpina arī ierakstīt raidījumus. Tā šā gada pirmo 11 mēnešu laikā iedzīvotāji pārraides ierakstījuši jau 13,4 tūkstošus reižu. Visvairāk ierakstītais raidījums oktobrī bija animācijas filma «Ledus laikmets», kam sekoja seriāls «Izlaušanās 3», mākslas filma «Penelope» un seriāls «Karstais ledus».

Šīs un daudzas citas papildfunkcijas ir ļoti populāras, un «Lattelecom TV» abonentu skaits gada laikā ir gandrīz četrkāršojies, sasniedzot gandrīz 15 tūkstošus. Tiek lēsts, ka abonentu skaits turpinās aktīvi augt līdz pat gada beigām, jo līdz 31. decembrim televīzijas pieslēgšana un dekoders jaunajiem abonentiem ir bez maksas. 

«Lattelecom TV» skatītājiem pieejami 52 īpaši izvēlēti televīzijas kanāli. Salīdzinot ar analogo televīziju, «Lattelecom TV» nodrošina labāku attēla un skaņas kvalitāti. Bez jau pieminētajām arhīva  un pārraižu ierakstīšanas, kā arī videonomas funkcijām «Lattelecom TV» piedāvā arī tādus papildpakalpojumus kā raidījumu un subtitru valodu izvēle, atgādinājumu uzlikšana par raidījumiem, kurus skatītājs vēlas atcerēties, kanālu programmu un raidījumu aprakstu aplūkošana televizorā ekrānā, raidījumu meklēšana, kā arī drošības koda atslēga kanālu bloķēšanai.

Uz augšu