O 27.10.2020.

«Sieviešu krūšu skaistuma vērtētāju biedrība»

Novērtē nu!!!

FOTO: EPA - AFI

Izrādās, japānietes ļoti interesē interneta komentāri par viņu ķermeni.

Japānietēm par modes kliedzienu kļuvis izvietot internetā sava ķermeņa un tā atsevišķu daļu fotogrāfijas, lai vēlāk lasītu vērotāju atsauksmes. Pēdējā laikā Japānā krasi pieaudzis mājaslapu skaits, kurās sievietes, pašas paliekot anonīmas, izliek apskatei savu kailo krūšu, kāju, sēžamvietu un citu pikantu detaļu «atklātas» fotogrāfijas.

Vislielāko popularitāti ieguvusi mājaslapa «Sieviešu krūšu skaistuma vērtētāju biedrība», kur jebkurš interesents var sniegt komentārus par izvietotajiem attēliem, vērtēšanā izmantojot astoņu ballu skalu. Vidēji par vienu fotogrāfiju tiekot ievietotas ap 300 atsauksmes, kas, ņemot vērā komentētāja un modeļa anonimitāti, uzskatāmas par objektīviem vērtējumiem, ziņo «Novosti».

Kā atzīmē mājaslapas veidotāji, tās nav uzskatāmas par pornogrāfiskām vai erotiskām. Pats «drošsirdīgākais» komentārs līdz šim bijis apgalvojums: «Es atdotu jebko, lai pieskartos šādām krūtīm.»

«Vēl pirms pāris gadiem bija neiespējami atrast internetā kādas japānietes personīgās fotogrāfijas, bet tagad šķiet, sievietes sacenšas, demonstrējot savus daiļumus,» apgalvo japāņu žurnālists Tosijoki Inoue.

Bums iesācies pirms pāris gadiem, kad japāniete Mitiko ievietoja internetā vairākas savas erotiskās fotogrāfijas un piedāvāja tās apskatei un komentāriem. Visai drīz apmeklētāju skaits pārsniedza 3000 cilvēku dienā, un Mitiko varēja laist klajā fotogrāfiju albumu, kurā viņu bija fotografējis viens no slavenākajiem Uzlecošās saules zemes māksliniekiem.

Kādas sieviešu universitātes psiholoģijas eksperts, profesors Takasi Tomidzava, paziņojis, ka sievietēm vēlme sevi demonstrēt ir organiska nepieciešamība. «Viņas vēlas uzlabot savu tēlu un izveidot sevi pievilcīgāku, vadoties no vīriešu komentāriem un reakcijas. Iespējams, izvietojot internetā savus attēlus, viņas zemapziņā meklē to vienīgo, kas sniegs pilnīgu pārliecību par sevi,» uzskata profesors.