Skaties «Eirovīzijas» nacionālās atlases tiešraidi internetā

Pēc daudzu skatītāju lūguma Latvijas Televīzija radusi iespēju «Eirovīzijas» nacionālās atlases koncertus gan šodien, gan rīt pārraidīt ne tikai LTV1 tiešraidē, bet arī internetā, «Eirovīzijas» mājas lapā [s:21685]. Par šādu ekskluzīvu iespēju šodien vienojusies Latvijas Televīzija un SIA «Lattelecom».

Kā zināms, jau šovakar plkst. 21.10 sāksies «Eirovīzijas» nacionālās atlases pusfināls. Pēc visu 20 pusfināla dziesmu izskanēšanas skatītāji ar telefonbalsojuma un SMS balsojuma starpniecību izvēlēsies 10 finālistus. Maksa par īsziņām un zvaniem nebūs augstāka kā pērn. Tomēr visa informācija, kas saistīta ar balsošanas kārtību, tiks paziņota tiešraides laikā.

Rītvakar plkst. 21.15 sāksies «Eirodziesmas» fināls. Tajā uzstāsies pusfinālā izvēlētie 10 finālisti. Tāpat kā iepriekšējos gadus, fināls risināsies divās daļās – proti, pēc fināla izskaņas sekos superfināls. Ja fināla kārtā balsojuma rezultātus noteiks TV skatītāji un žūrija, kas izvirzīs trīs dziesmas - superfināla dalībnieces, tad izšķirošajā balsojumā – superfinālā - par nacionālās atlases uzvarētāju atkal balsos tikai skatītāji! Uzvarētājs varētu noskaidroties ap pusnakti.

Skatīties tiešraidi!

Lai skatītos tiešraidi. ieteicams izmantot «Windows Media Player» versiju vismaz 7.0 vai «VLC» versiju vismaz 0.9.6.

http://www.ltvarhivs.lv

Uz augšu