Kā panākt, lai sieviete tevi nekad neaizmirst

Tu iziesi no situācijas kā uzvarētājs!

FOTO: Atis Ieviņš

Daži padomi vīriešiem, kā panākt, lai sieviete tevi nekad neaizmirst. Ņemiet vērā, meitenes, — tas ir melnais humors!

1. Padari viņu grūtu.

2. Uzzinājis par viņas grūtniecību, līksmi paziņo: «Es jau TAGAD mīlu šo bērnu vairāk nekā tevi!» Ja viņas reakcija ir asa, paskaidro: «Tas taču ir NORMĀLI.»

3. Atgriezies no vakara, ko pavadīji kopā ar draugiem, pastāsti: pēc tam, kad tiki paziņojis par gaidāmo ģimenes pieaugumu, atskanējis daudzbalsīgs jautājums: «Kas tad būs māmiņa?»

Pēc tam mierini viņu, atgādinot, ka jūsu tuvākie draugi tā neesot jautājuši. (Tuvākie draugi interesējušies, kas būs tēvs.)

4. Paskaidro, ka morāles principu dēļ neuzskati par iespējamu mīlēties ar grūtnieci.

5. Kad sagaidīts grūtniecības ceturtais mēnesis (bet ne ātrāk!), atstāj viņu.

Uzsver, ka dari to tāpēc, ka jūsu attiecības ir kļuvušas neciešamas (tu esi centies to izturēt trīs mēnešus, bet nu vairs nespēj). Rīkojies cēli — apsoli rūpēties par bērnu un tā māti. (Neatstāj savu telefona numuru.)

Paskaidro, ka pārvācies dzīvot pie citas sievietes. Šīs sievietes izvēlei noteicošais faktors bijis — lai viņa būtu iespējami jauna un slaida.

6. Saslimsti. Stāsti, ka tas ir emocionālu problēmu dēļ. Arī savu neinteresēšanos par topošās mātes un bērna veselību izskaidro ar depresiju. Iespējami bieži runā par aiziešanu no dzīves. Izturies tā, it kā tu atrastos daudz nožēlojamākā stāvoklī nekā grūtniece.

7. Ja viņa sūdzas par depresiju vai skumjām, iesaki viņai «pamatīgi piedzerties» vai «pārgulēt ar kādu». (Protams, ja esi pārliecināts, ka viņa atturas no alkohola un ka viņai nav mīļākā.)

Jebkurā gadījumā tu iziesi no situācijas kā uzvarētājs. Un viņa tevi pieminēs ilgi jo ilgi.