Dienas laikā pārdod vairāk nekā pusi Iglesiasa koncerta biļešu

Kopš pirmdien sākta publiskā biļešu tirdzniecība uz latino superzvaignzes Enrikes Iglesiasa koncertu, nopirktas jau vairāk nekā puse biļešu jeb aptuveni 7000 biļešu. Mūziķis 12 000 apmeklētāju ietilpīgajā «Arēnā «Rīga»» koncertu sniegs 27. aprīlī.

Gatavojoties «Greatest Hits» Eiropas turnejai, kuras laikā Enrike Iglesiass uzstāsies arī Latvijā, mūziķis paralēli turpina darbu ierakstu studijā. Enrike stāsta: «Pašlaik strādāju pie divu jaunu albumu ieraksta — viens būs angļu, bet otrs spāņu valodā. Pirms došanās turnejā gribu izdarīt maksimāli daudz, lai jaunie albumi pēc iespējas ātrāk nonāktu pie klausītājiem. Tagad daudz laika veltu dziesmu rakstīšanai un domāju, ka abus ierakstus pabeigšu drīz pēc atgriešanās no turnejas.»

Mūziķis atzīst, ka ir liels videofailu apmaiņas vietnes «YouTube» fans. Tieši tur, vērojot visdažādākos mūzikas videoierakstus, mūziķis smēlies iedvesmu vairākiem savu dziesmu videoklipiem. «Stundām ilgi varu pētīt profesionāļu un amatieru nofilmētos mirkļus, un bieži, pateicoties tiem, man galvā iešaujas jaunas domas. Tieši pēc ilgas «sērfošanas» «YouTube» atradu dažas lieliskas idejas manas jaunākās dziesmas «Takin' Back My Love» video. Manuprāt, rezultātā tas ir viens no labākajiem videoklipiem, kāds bijis kādai no manām dziesmām!»

http://www.enriqueiglesias.com

www.bilesuserviss.lv

Tirdzniecībā ir arī VIP biļetes par 80 latiem, kas ietver sēdvietu atsevišķā ložā, atsevišķu VIP ieeju, uzkodas un dzērienus, atsevišķu bāru ložu stāvā un atsevišķu terasi smēķētājiem.

Uz augšu
Back