Skip to footer
Šodienas redaktors:
Kārlis Melngalvis
Iesūti ziņu!

Enistone pametusi draugu sociālā tīkla «Twitter» dēļ

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Raksta foto

Holivudas aktrise Dženifera Enistone pametusi savu draugu Džonu Majeru, jo viņš pārāk daudz laika pavadījis sociālā tīkla vietnē «Twitter.com».

Pāris izšķīrās šā mēneša sākumā, un daži preses izdevumi ziņoja, ka tas bija Majera lēmums.

Tomēr britu slavenību žurnāls «Star» vēsta, ka tieši Enistone pameta Majeru. Aktrise esot atklājusi, ka viņas draugs rakstījis savā blogā vietnē «Twitter.com», apgalvojot, ka ir pārāk aizņemts, lai veltītu laiku viņai.

«Džena bija saniknota. Viņš apgalvoja, ka viņam nav laika, bet viņa blogs bija pilns ar jauniem ierakstiem. Ik pēc dažām stundām un reizēm pat minūtēm viņš ierakstīja kādu stulbu frāzi,» preses izdevumam pavēstīja kāds Enistones draugs.

«Viņa bija sašutusi par to, ka viņam atradās laiks blogošanai, bet neatradās laiks viņai. Viņš to nenoliedza. Viņš zināja, ka izvairās no viņas. Tāpēc viņa pielika abu attiecībām punktu, viņš piekrita un bija sarūgtināts, ka lietas neizdevās.»

Komentāri
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu