Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Par sievietēm, kuras neprec

Eņģelis, kurš spēj pārkost dzeloņdrātis?

FOTO: EPA - AFI

Vakar apskatījām vīriešu uzmanības lutekles. Diemžēl tagad jāpievēršas arī bēdīgākiem piemēriem — sievietēm, kuras neprec! Kas viņām vainas?

Gaužām tikumīgi

Pelēkās peles statuss parasti tiek piešķirts neizteiksmīgām būtnēm, kuras valkā pelēkus garlaicīgus kostīmiņus komplektā ar melnām laiviņām. Pelēcības sindroms pelēko peli ir pārņēmis visās dzīves sfērās un situācijās.

Viņa reti kad smejas — bet, ja to dara, tad tikai ar lūpu kaktiņu — pasarg’ die’s, lai tik kāds viņu nepamana un neuzrunā.

Viņa staigā nodurtām acīm — lai tikai nejauši neieskatītos kādam garāmgājējam acīs. Un kāda viņa ir gultā? Misionāru poza? Orālais sekss — fui? Vīriešiem mūsdienās taču nav laika ķimerēties ap tikumīgu mātesmeitu — paies pieci gadi, kamēr viņa ļaus ieskatīties zem savas blūzītes. Tad labāk vispār nesākt!

Kautrīgā pele! Ja tu tā turpināsi, pie vīrieša netiksi vai arī tiksi pie kurmja. Bet tu taču vari izvēlēties! Uzvelc kaut ko krāsainu un sāc trenēties skatīties cilvēkiem acīs!

Tās ar olām

Nākamā «galīgi garām» kategorija ir emancipētās rīkļu rāvējas. Tās nav labākas par pelēm! No viena grāvja otrā! Šīs sievietes ir pašapzinīgas, gudras un izglītotas. Visbiežāk — ar augstu ieņemamo amatu un azbesta iekšām.

Viņas ir pieradušas sacensties ar večiem, cīnīties par varu, būt līderes, risināt veču lietas ar veču paņēmieniem. Viss ir OK!, bet viņas to labprāt dara arī ārpus darba — mājās, gultā, automašīnā, kafejnīcā. Visur! Vīriešus tas vienkārši besī ārā! Lai būtu viegli un kaislīgi — nevis mūžīgās cīņas.

Cienītā kobra! Piebremzē savu maskulīno ego! Ļauj vīrietim izpausties! Vai tad tev grūti? Nerēc uz viņu! Samīļo! Ļauj samaksāt rēķinu! Tas neko nemainīs tev — tu vienalga paliksi mūsdienīga, forša vecene — bet viņam...

Bezformas forma

Vēl viena vīriešiem nepievilcīga kategorija ir čāčas — nesievišķīgas, palaidušās tantes. Ne sporta klubu, ne kosmetologu viņas savā dzīvē nav redzējušas. Frizētavu apmeklē reizi trīs mēnešos, kad krāsoto matu saknes ataugušas līdz uzacīm. Gaiši rozā nagu laku no nagiem noņem tikai tad, kad 60% lakas jau ir nolupuši.

Čāčas mīļākais apģērbs ir maiss — vienalga, tas skaitās T krekls, kostīms vai kleita — viss izskatās vienādi bezformīgs. Un ne jau apģērba dēļ, bet gan tā nēsātājas dēļ. Loģiski, ka vīriešiem tādas sievietes nepatīk.

Uzmanību, čāča! Tev nekas nepalīdzēs, ja gulēsi mājās, ēdīsi eklērus un staigāsi bomzī. Ja nevari aiziet pie friziera, labāk vispār nekrāso matus! Ja nevari laikā noņemt nagu laku, atsakies no tās! Uzvelc kaut ko formīgu un izcel ķermeņa glītākos fragmentus. Hallo!

Mosties! Pēdējais laiks saņemties!

Esam finišā! Tevis nav sarakstā? Varbūt Tu neesi tīrasiņu kobra, bet gan cacas un kobras sintēze? Sanāk viena velnišķīga radība — eņģelis, kurš spēj pārkost dzeloņdrātis! Piekritīsi — nav sliktākais variants!

Lai nu kā ir ar precamo sieviešu grupu precizitāti, skaidrs, ka vīrieši mūs ievēros un gribēs būt ar mums kopā, ja būsim pozitīvas — koptas, smaidīgas, krāsainas, cilvēcīgas. Un viņi pilnīgi noteikti par mums neko negribēs zināt, ja staigāsim piepūtušās, agresīvas vai saplūdīsim ar asfaltu.

Jā, arī peles un kobras precas. Un mēdz būt tā, ka ideālās sievietes paliek vienas. Bet varbūt pele ir apprecējusi kurmi un nemaz nav laimīga? Varbūt pele īstenībā grib būt caca un precēt ērzeli?

Un varbūt ideālā sieviete ir pārāk vienmuļa, jo ir tik iepriekšparedzama?

Un varbūt pavasaris ir īstais laiks, lai mainītu savu dzīvi?