Šodienas redaktors:
Marina Latiševa
Iesūti ziņu!

«HGK Speed Drift» - 25. Jūlijā Vaiņodes lidlaukā

Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

25. jūlijā Vaiņodes lidlaukā, Liepājas rajonā, Latvijas drifta čempionāta ceturtais posms «HGK Speed Drift» un vēl jaudīgākas sacensības sadarbībā ar Radalle.com NEDS( North European Drift Series) PRO un STREET klases ieskaitēs.

Sacensībās piedalīsies četru valstu pārstāvji- Latvija, Lietuva, Igaunija, Somija. Kurš no viņiem būs visprecīzākais un ātrākais, kura valsts visbiežāk kāps uz pjedestāla? Tas viss noskaidrosies šajā posmā, kurš būs viens no pirmajiem, kurā būs vairāku veidu trases vienā dienā. Nopietnu konkurenci sastādīs Somu braucēji ar jaudīgajiem turbo PRO drift auto, kuri priecēs skatītājus ar garām, ātrām sānslīdēm braucot sacensību trasē. Ieejas ātrums pirmajā līkumā PRO klases automašīnām sasniegs 130km/h!

Šogad Latvijas čempionāts ir izvērties ļoti interesants, it sevišķi cīņas par pirmajām vietām, un katrs posms šajā cīņā ienes izmaiņas, tāpēc, pārsteigumi un negaidīti pagriezieni ir vēl priekšā.

Pašlaik kopvērtējumā pirmais ar 72 punktiem it «R1» komandas pārstāvis Raivo Mužiks, kuram seko Ervins Ērglis («R1») ar 66 punktiem un trešajā vietā Gvido Elksnis («HGK») ar 64 punktiem.

«HGK» komanda ir parūpējusies par izklaides iespējām katram no pasākuma apmeklētājiem. Aizraujošs pasākums - paralēli driftam vēl vienas sacensības-RC Drift Chalange (radio vadāmie drift modelīši), skaistas mašīnas, ārvalstu braucēji, spriedzes pilnas sacensības, interesantas trases konfigurācijas, pārsteigumi starplaikos, iespēja vinnēt biļetes uz netālu notiekošo Tele2 Baltic Beach Party, Annels atrakcijas bērniem, skaistās Rockstar enerģijas dzēriena meitenes, kuras priecēs skatītājus un vēl daudz interesantu lietu sagaida tieši Jūs Vaiņodes lidlaukā 25.jūlijā.

Biļešu cena gan iepriekšpārdošanā gan uz vietas «HGK Speed Drift»:
•5Ls DUS Statoil un visās Biļešu servisa kasēs
•3 Ls bērniem no 7g.v. līdz 16.g.v.
Ieeja pasākumā no 13:00, sacensību atklāšana 14:00. After party pludmales festivālā Tele2 Baltic Beach Party Liepājā.

Komentāri
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu