Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Neņirgājies par teroristiem! Koenam draud briesmas

FOTO: ADMEDIA/SIPA/Scanpix

Saša Barons Koens, kas plašāk pazīstams ar savu tēlu Bruno, Borats, Ali G, ir nobijies par savu dzīvību, jo saņēmis draudus no kādas teroristu grupas, vēsta «[s:25929]».

Koenam nācies īstenot drošības pasākumus, lai pasargātu sevi un savu ģimeni. Viņa pārstāvji apstiprinājuši, ka «tie, kas apdraud Koenu, esot atbildīgi par neseniem terora aktiem».

Filmā «Bruno» Koenu nolaupa bruņota «Al Aqsa Martyrs» brigāde, un vienā no ainām Koena tēlotais Bruno izsmej grupas līderi Aimanu Abu Aitu. Aita norādījis, ka viņš intervijā iesaistīts ar viltu un ka viņam ar grupējumu vairs nav nekādu saistību.

«Tā bija nekrietna mūsu brāļa Aimana izmantošana, un mums nav pieņemams, ka «Al Aqsa Martyrs» vārds tiek izmantots filmā,» vēsta grupējuma paziņojums. «Mēs paturam tiesības atbildēt uz to tā, kā mums tas šķiet piemēroti.»

Koens esot nokaitinājis arī Osamas bin Ladena sekotājus, sakot, ka Osama izskatoties kā tāds burvis vai Ziemassvētku vecītis bezpajumtnieks.