Kā iepazīties ar sievietēm? (Ieteikumi vīriešiem)

FOTO: Reuters/Scanpix

Mācieties ar katru sievieti būt maigs un mīļš neatkarīgi no tā, vai grasāties ar viņu turpināt attiecības gultā vai ne.

Mācieties izturēties pret nepazīstamām sievietēm un meitenēm tā, it kā viņas būtu jūsu senas paziņas un mīļākās būtnes pasaulē. Pilnveidojiet savu balss toni un mācieties draudzīgi smaidīt.

Mūsu labais paziņa Medisons to komentē šādi: «Nākamreiz, kad grasīsies pieiet pie sievietes, kuru redzot tavs loceklis ir gatavs vai izlēkt no biksēm, «atdzesē» savu seksuālo kvēli un pārvērt to siltā maigumā. Kļūt maigam nemaz nav grūti — vienkārši iedomājies, ka tu glāsti savu mīļoto kaķi vai suni.» Diezgan ciniski, kā jau tas raksturīgs Medisonam, bet samērā precīzi.

Ko jūs no visa iepriekš rakstītā varat secināt? Tikai to, ka iepazīšanās arī ir māksla un tā no jūsu puses prasa piepūli. Dažkārt pat lielu. Bet, ja gaidīsiet savu Likteni, kurš pats pie jums pienāks (nu var taču gadīties…), varbūt visu mūžu paliksiet bešā.

Pavisam cita pieeja iepazīšanās procesam ir ārstam un zinātniekam A. Volkovam: «Vislabāk sākt un beigt meklējumus to cilvēku lokā, kuru vidū jūs uzturaties, dzīvojat un apgrozāties. Tādi meklējumi jums nodrošina galveno — jūs atrodat sev garīgi tuvu partneri, kam ir līdzīgs pasaules uzskats un sociālā orientācija. Tieši savā sabiedrības slānī jūs atradīsiet partneri, kas ir tuvāks jūsu garam, jūsu dvēselei un jūsu izpratnei par sabiedrību.

Visbezjēdzīgāk sākt un beigt partnera meklējumus tur, kur jūs esat iekļuvuši uz neilgu laiku un gadījuma pēc, piemēram, aizbraukuši komandējumā, aizgājuši uz diskotēku vai iegājuši tirdzniecības centrā.

Citādi ir tad, ja jūs kaut kur atrodaties ilgāku laiku, piemēram, strādājat firmā vai mācāties universitātē. Tad pietiek laika pamatīgāk iepazīt cilvēku un vienatnē visu pārdomāt.»

«Neatkarīgi no tā,» raksta Volkovs, «jūsu partneris jums neatvairāmi tuvojas. Nāks laiks, un jūs noteikti satiksieties. Nejaušībai partnera sastapšanā ģimenes turpmākajā dzīvē ir daudz lielāka nozīme nekā visām likumsakarībām.

Te noteicējs ir gadījums. Visam, kas saistīts ar otru cilvēku, vairāk ir gadījuma raksturs. Ja pēc vairākiem gadiem vēlēsieties noskaidrot, kurš no jums abiem neatlaidīgāk un uzstājīgāk meklējis otru, atcerieties jūsu tikšanās laiku. Tas būs tuvāks tā laulātā dzimšanai, kurš parādīja lielāku neatlaidību. Piemēram, viens no jums dzimis janvārī, otrs — maijā, bet jūs sastapāties marta beigās.

Tātad sastapšanos vairāk alka maijā dzimušais, viņš vairāk meklēja un centās sastapties ar savu otro pusi.»

Uz augšu