Sekss mūsdienās

FOTO: Reinis Oliņš/Apollo/Erots

Ap 30 gadiem vīrieši jau ir sieviešu izmācīti un savaldīti, tomēr aiz rāmās ārienes jūtams, kā viņi kūsā aiz naida un aizvainojuma pret sievietēm. Viņi skaidri apzinās, ka draudzenes vai sievas pret seksu izturas kā pret preci, kas jādod, lai pretī saņemtu kaut ko labāku.

Nedz jaunajiem vīriešiem, nedz sievietēm mūsu dienās sekss nepatīk tik ļoti, kā viņi bija gaidījuši. Iespējams, ka sievietēm situācija ir vēl ļaunāka, jo tieši vīrieši vairāk līdzinās viņām, nevis viņas vīriešiem.

Sievietes ir uzvarējušas, ja vien par uzvaru var uzskatīt vēl sliktāku seksu, nekā bija viņu vecmāmiņām. Slepenībā arī viņas šos savus vīriešus neuzskata par sevišķi uzbudinošiem. Viņas nejūtas sievišķīgas, būdamas kopā ar viņiem.

Galu galā, ko nozīmē «sievišķība», neskaitot daudzos ķermeņa kopšanas rituālus, ko lieliski pieprot arī katrs sevi cienošs transvestīts? Varbūt tas nozīmē spēju radīt bērnu. Sekss vajadzīgs tik ilgi, lai nodrošinātu saistības ar vīrieti un bērna radīšanu.

Un šis prieka trūkums! Parunājiet ar kādu 20 gadus vecu cilvēku par laulību, un viņš jau pirmajās minūtēs pieminēs vārdu «darbs». Es par to nedomāju, kad kopš 20 gadu vecuma 7 gadus pavadīju kopā ar vīrieti, un arī mani draugi tā nedomāja. Šis «darbs» iet roku rokā ar universālo vārdu «attiecības».

Izrādās, ka pirmo reizi sakarā ar seksu vārdu «attiecības» lietoja tikai 1944. gadā. Agrāk šis vārds apzīmēja tikai biznesa attiecības. Ir gluži loģiski, ka populārākā intīmo attiecību metode starp jaunākiem cilvēkiem ir orālais sekss, kas tik viegli pakļaujas abpusējai apmaiņai. Es tev, tu man!

Apskatiet jebkuru interneta iepazīšanās lapu, un jums radīsies iespaids, ka vīrieša dzimumorgāns ir mēle. Kā atklāja nesens datu apkopojums kādā no šīm lappusēm, no 4108 vīriešiem, kas meklēja sievietes «gadījuma sakariem», 209 lietoja vārdu «kniebties», 219 pieminēja savu «mēli» un 363 slavēja savas «orālās prasmes». Dievs vien zina, ko gultā gatavojās darīt visi pārējie.

Amerikas sievietes apgalvo, ka vēlas orālo seksu, un viņas ir saviem vīriešiem to iemācījušas. Bet vai tiešām abi dzimumi tam dod priekšroku salīdzinājumā ar dzimumaktu? Neviens to neuzdrīkstas pateikt, taču klitoriskais orgasms var būt tāds pats mīts kā vaginālais orgasms.

Mans minējums ir tāds, ka no kniebšanās orgasms iestājas tikpat daudz vai vēl vairāk sievietēm, nekā no orālā seksa, bet citām sievietēm tas neiestājas vispār un nākas tēlot. Tieši tā, viņas tēlo klitorisko orgasmu, bet vīrieši sit sev uz pleca par prasmi un jutīgumu.

Ja esam gatavi noticēt, ka daudzas sievietes gadiem ilgi tēlo vaginālos orgasmus, kāpēc lai viņas to pašu nedarītu ar klitoriskajiem? Šķiet, daudzi vīrieši uzskata, ka tādā veidā sievietes ir vieglāk pieķert, un tikai tas, nevis kāds jauns maiguma un augstsirdības vilnis, ir radījis jauno aizraušanos ar orālo seksu. 

Uz augšu