Sv, 5.02.2023.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Putnu balles» lielkoncertā Kongresu namā būs īpaši viesi

Apollo.lv
«Putnu balles» lielkoncertā Kongresu namā būs īpaši viesi
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Mikus Fomins

Jauniešu grupas «Putnu balle» Ziemassvētku lielkoncertā, kas 19. decembrī noritēs Rīgas Kongresu namā, ar intriģējošiem muzikāliem pārsteigumiem lutinās vairāki īpašie viesi — populārie mūziķi Igo, Mārtiņš Freimanis un nule televīzijas šovā «Koru kari 2» uzvarējušā kolektīva vadītāja, soliste Ieva Kerēvica.

Viesu uzstāšanās ne tikai muzikāli un saturiski kuplinās koncerta noskaņu, bet arī apliecina šo mūziķu īpašās draudzības saites ar «Putnu balles» dalībniekiem. Mārtiņam Freimanim ar «Putnu balli» ir sena sadarbība, savukārt Igo un Ieva Kerēvica atzinīgi novērtē «Putnu balles» muzicēšanu, tāpēc ar prieku piekrita piedalīties koncertā.

Pieredzējušo viesmākslinieku dalība koncertā nebūs vienīgie pārsteigumi, jo pašlaik «Putnu balle» aktīvi gatavojas gaidāmajam lielkoncertam, lai sagādātu īpašus un neaizmirstamus brīžus saviem klausītājiem.

Zināms, ka koncerta programmā skanēs gan pašas jaunākās grupas dziesmas, gan populārās kompozīcijas — «Spārni un vējš», «The War is Not Over», «Divi eņģeļi», sagaidāmi arī grupas dalībnieku solo projektu priekšnesumi.

Koncertā uzstāsies gan Kažas grupa ar populārajām dziesmām — «Ieskaties» un «Tiešs jautājums sev», gan skanēs grupas dalībnieces Līvas Kalniņas solo projekts.

Koncerti Ziemassvētku laikā kļuvuši par skaistu «Putnu balles» tradīciju. Pērn grupa sniedza jauku Ziemassvētku koncertu Ķīpsalas hallē. Pēc koncerta emocijas bija tik noturīgas, ka vienbalsīgi nolemts: šī tradīcija jāturpina, radot gandarījumu sev un sniedzot prieku skatītājiem.

Koncerts Kongresu namā notiks 19. decembrī plkst. 19.00. Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» tirdzniecības vietās.

Koncerts top sadarbībā ar aģentūru «LTips» un «Antena».

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu