ASV mirusi kinoaktrise Britānija Mērfija

FOTO: «Scanpix»/«Reuters»

32 gadu vecumā mirusi pazīstamā amerikāņu aktrise Britānija Mērfija, kas atveidojusi lomu filmā «Astotā jūdze» un «Grēku pilsēta», ziņo «newsru.com».

Pēc ārzemju mediju sniegtās informācijas, aktrisei apstājusies sirds. Policija izmeklē aktrises nāves apstākļus, jo, kā pavēstīja izmeklētāja Selēna Berouza, sirds apstāšanās varēja tikt izraisīta ar jebko, taču nenorāda uz nāves iemeslu.

Medijos norādīts, ka Mērfija savas dzīves laikā aizrāvusies ar narkotiku lietošanu. «911» svētdienas rītā saņēma izsaukumu uz britu scenārista un aktrises vīra Saimona Mondžaka māju. Aktrisi hospitalizēja un nogādāja Losandželosas slimnīcā, kur mediķi konstatēja Mērfijas nāvi. Mediķus esot izsaukusi aktrises māte, kura atrada bez samaņas esošo meitu dušas telpā. Māte arī informēja, ka viņas meitai bija diabēts.

Aktrises vīrs ir kategoriski pret sekcijas veikšanu mirušajai sievai. Policija arī norāda, ka pašlaik neredz iemeslu, lai kādu turētu aizdomās aktrises slepkavībā. Toksikoloģiskās ekspertīzes rezultāti varētu būt pieejami pēc sešām nedēļām.

Džordžijas štatā 1977. gadā dzimusī Mērfija 1995. gadā debitēja Holivudas filmā «Clueless». 1999. gadā aktrise piedalījās filmā «Dzīve pārtraukta», vēlāk nāca lomas filmā «Astotā jūdze», «Tikko kā precējušies», «Grēku pilsēta».

Uz augšu
Back