«Rock'n'Riga» rīkos atbalsta pasākumu nodegušajam «Fontaine Palace»

FOTO: LETA

«Tās bija briesmīgas ziņas tajā rītā... it kā tuvinieks kāds būtu gājis bojā. Uzreiz sevi iedomājos Stīna vietā... Viņš jau visu atjaunos, nav jau nabags, bet tik un tā. Tā vieta ir svēta ikvienam, kurš kaut reizi tur ir spēlējis. Tas zināmā mērā ir Latvijas rokmūzikas Orākuls! Nedod Dievs, apstiprināsies versija par ļaunprātīgu dedzināšanu...», tā saka Rīgas rokbāra «Rock'n'Riga» saimnieks Gustavs Terzens, kurš pats ne reizi vien ir bijis «Fontaine» viesis.

Šajā sakarā «R'n'R» izsludina pasākumu «Fontaine Help Fest», kurš notiks 23.janvārī (sestdiena) «Rock'n'Riga» apartamentos, kur galvenais uzdevums būs savākt jaunas kluba dvēseles sastāvdaļas «Fontaine» klubam - rekvizītus un interjeru, kuri gāja bojā ugunsgrēkā. Ikviens, kuram nav vienalga tālākais Fontaine kluba liktenis, ir aicināts ar tabureti, ģitāru, galdu, tepiķi, bungām, trompeti, karogu, plakātu un citām līdzīgām lietām ierasties «R'n'R» un šo lietu iekraut Urbika («Huskvarn») transporta busā, ar kuru šīs lietas jau nākamjā dienā tiks nogādātas Stīnam un viņa komandai. Gustavs Terzens vēl piebilst:"Ar Stīnu daudzkārt esmu runājis un dalījies priekā par viņa klubu un šis ir mazākais, ko varam viņa labā darīt. Saku arī paldies Urbikam, kurš ir šī pasākuma īstenais iniciators. Ceru, ka Urbika busiņš tiks piepildīts līdz griestiem!»

rocknriga@rocknriga.lv

šeit

Šonedēļ, ceturtdien, 7.janvārī, pirmo šīgada nedēļas nogali uz R'n'R skatuves atklās jautrā un saviesīgā rock'n'roll komanda «The Third Sector», kas ir apsolījuši arī zināmu devu satīras savā priekšnesumā, kurš pārsniegšot vienas stundas robežas!

8.janvārī, piektdienā, jauno grupas materiālu atrādīs publikas mīluļi «The Blackout» un kā sabus draugus līdzi viņi ir aicinājuši spēlēt grupu «Pent In Dreams». Jāpiezīmē, ka «Pent In Dreams» šis būs debijas koncerts R'n'R.

9.janvārī, sestdien, patriotiskā sadraudzības koncerta ietvaros uzstāsies kolektīvs «Tautas Dēli». Ļoti iespējams, ka izgaismosies atbalsts telšu pilsētiņas komūnai pie ministru kabineta...

R'n'R atgādina - ieeja uz visiem pasākumiem ir bez maksas!

Uz augšu