Verpakovskim brīdinājums un zaudējums Grieķijas čempionātā

Grieķijas futbola čempionāta spēlē trešdien brīdinājumu nopelnīja Latvijas izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis, bet viņa pārstāvētā «Ergotelis» komanda ar rezultātu 1:4 (1:2) izbraukumā piekāpās Atēnu «Panathinaikos».

Verpakovskis maču uzsāka savas komandas pamatsastāvā, ar rezultatīviem sitieniem neizcēlās, bet mača 49.minūtē nopelnīja dzelteno kartīti. Futbolists nospēlēja līdz 77.minūtei, kad tika nomainīts.

Šajā mačā uzvarētājiem divus vārtus guva Francijas futbola izlases uzbrucējs Džibrils Sisē.

Čempionāta kopvērtējumā «Ergotelis» vienība ar 21 punktu 16 mačos atkritusi jau uz astoto vietu, savukārt «Panathinaikos» ar 41 punktu ir čempionāta līdervienība.