Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Raimonda Paula un Andra Ērgļa albums šodien «doremi.lv» bez maksas

FOTO: Publicitātes foto.

No šodienas līdz pirmdienai (08.02.), jaunais Raimonda Paula un Andra Ērgļa dziesmu albums «Caur rozā brillēm» mūzikas portālā «Doremi.lv» ir lejupielādējams bez maksas. Viens klikšķis [s:31032] un tas ir tavs!

Savukārt jauno dziesmu radio pirmizrādes varat noklausīties Latvijas Radio 2 visas dienas garumā. Bet tie, kuri lieto portālu «Draugiem.lv», var visas albuma dziesmas noklausīties jaunizveidotajā komponista Raimonda Paula profilā.

Albumā iekļautas 12 pilnīgi jaunas un nekur vēl agrāk nedzirdētas Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Albums «Caur rozā brillēm» ir ierakstīts Liepājā, producenta un dziesmu aranžētāja Jāņa Strazda vadībā, piedaloties viņa instrumentālajai grupai, kuras sastāvā šoreiz muzicēja pazīstamais bundzinieks Gundars Lintiņš (Credo, Kristapa Krievkalna grupa u.c.), kā arī ģitārists Māris Kupčs, basģitārists Aivars Meijers.

Ierakstā piedalījušās arī dziedātājas - Annija Putniņa, Ieva Kerēvica, Ance Krauze un Zane Biķe. Saksofona partijas iespēlējis Aleksejs Balinskis. Taustiņu instrumentus iespēlējis Jānis Strazds, bet pie lielā koncertflīģeļa šoreiz sēdies pats Maestro Pauls!

Albums ir pieejams arī CD formātā un tas ir papildināts ar bukletu, kurā atrodamas papildus fotogrāfijas un visi dziesmu teksti.

Dziesmu saraksts:


1. Divreiz
2. To, kā nav(a)
3. Dziesmas (piedalās Annija Putniņa)
4. Misters Liktenis
5. Ziemeļa glāsts
6. Nekādu cerību
7. Tik daudz ir bijis (piedalās Ance Krauze)
8. Neskati vīru no cepures
9. Caur rozā brillēm
10. Jūra līdz ceļiem
11. Viss ir daudz vienkāršāk
12. Nekad un vienmēr