Britānijas Mērfijas nāvē vainojama anēmija un medikamenti

FOTO: Scanpix/Reuters

Saskaņā ar galīgajiem autopsijas rezultātiem amerikāņu aktrises Britānijas Mērfijas nāvē vainojama smagā anēmija, kas veicināja pneimonijas attīstību, kā arī recepšu medikamenti, ko viņa lietoja.

Kā liecina izmeklētāju slēdziens, anēmiju pasliktināja menstruācija un padarīja viņas organismu uzņēmīgāku pret infekcijām, kā dēļ viņai attīstījās pneimonija. Stāvokli pasliktināja lielais medikamentu daudzums, ko viņa lietoja.

Izmeklētāji jau iepriekš paziņoja, ka 32 gadus vecās aktrises nāve bija nelaimes gadījums, ko varēja viegli novērst. Mērfija nomira pagājušā gada 20.decembrī. Pakritušu dušā viņu atrada viņas māte.

Kā vēsta izmeklētāju atskaite, Mērfijas lietotie medikamenti bija atbilstoši saaukstēšanās vai elpošanas ceļu infekcijas ārstēšanai. Mērfijas māte un vīrs iepriekš atzina, ka aktrise pirms savas nāves cieta no gripai līdzīgiem simptomiem. Autopsija neliecina, ka Mērfija būtu aizrāvusies ar medikamentiem. Viņai bija paredzēta vizīte pie ārsta, tomēr viņa nomira pāris dienas pirms plānotā apmeklējuma.

Britānija Mērfija arī cieta no diabēta.

Dzimusi 1977.gada 10.novembrī, Mērfija uzauga Ņūdžersijā un vēlāk kopā ar māti pārvācās uz Losandželosu cerībā kļūt par aktrisi. Viņas karjera kino sākās deviņdesmito gadu sākumā ar nelielām lomām televīzijas seriālos, reklāmās un kinofilmās. Viņas zināmāko filmu vidū ir «8 Mile» («Astotā jūdze»), «Just Married» (Tikko precējušies»), «Girl, Interrupted» («Dzīve, pārtraukta»), «Spun» («Deva»). Aktrise būs redzama arī Stalones topošajā filmā «The Expendables», kas uz ekrāniem nonāks vasaras beigās.

Uz augšu
Back