Policisti soda iereibušu «Telšu pilsētiņas» iemītnieku

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Rīgas Pašvaldības policija (RPP) bijušajam «telšu pilsētiņas» iemītniekam Laimonim Staņķim noformējusi administratīvā pārkāpuma protokolu par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā atkārtoti gada laikā, aģentūrai LETA apstiprināja policijā.

Vairākkārt tiesātais bezpajumtnieks Staņķis, kurš medijiem atzinis, ka agrāk esot izdzēris pat līdz diviem litriem atšķaidīta spirta dienā, komūnai iepretim Ministru kabineta ēkai pievienojās pagājušā gada nogalē ar plakātu «Nedzeru kopš 5.decembra».

Tagad Staņķis padzīts no «telšu pilsētiņas», jo tās iemītnieku viens no noteikumiem ir alkohola nelietošana. Staņķis atkal esot atsācis bezpajumtnieka dzīvi un galvenokārt uzturas Esplanādes apkārtnē, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

RPP uz Esplanādi 4.martā izsauca kāds Valsts policijas darbinieks, kurš pieturvietā gaidīja trolejbusu. Viņš pamanījis, ka vīrietis alkohola reibumā sabiedriskā vietā izģērbjas. RPP ekipāža vīrieti, kas izrādījās Staņķis, aizturēja un noformēja viņam protokolu.

Uz augšu