Piepildīts arī papildreiss uz «AC/DC» koncertu

Piepildīts arī papildreiss uz «AC/DC» koncertu.

FOTO: Publicitātes foto.

2 dienu laikā izpārdots «AC/DC» fanu reisa papildreiss, kas maija beigās grupas fanus nogādās koncerta vietā Varšavā pašmāju mūziķu pavadībā.

«Prieks par to, ka Latvijā ir tik daudz labas mūzikas cienītāju, kas gatavi doties diezgan tālā ceļā, lai redzētu pasaulē šī brīža aktuālāko mūziķu uzstāšanās,» tā interesi par «AC/DC» fanu reisu komentē organizatora aģentūras «magicFIB» radošais direktors Aivars Līpenītis.

«AC/DC» fanu reiss ir otrais aģentūras «magicFIB» organizētais fanu reiss. To vadīs latgaliešu rokmūziķis Sovvaļnīks, mūziķis un radio dīdžejs Ufo, kā arī trešais – papildreisa vadītājs, kas tiks paziņots, tuvojoties fanu reisa dienai. Pirmais fanu reiss notika pagājušā gada vasarā, uz popmūzikas karalienes Madonnas koncertu Tallinā nogādājot koncerta apmeklētājus no Latvijas.

Fanu reiss ir iespēja apmeklēt iespaidīgākos koncertus un šovus, kuri pagaidām nav pieejami un tuvākajā laikā nenotiks Latvijā. Fanu reiss ļauj koncerta apmeklētājam ar komfortu doties uz koncerta norises vietu, ne par ko neraizējoties, ceļā izklaidējoties un baudot organizatora partneru sarūpēto cienastu (šoreiz – «Battery» enerģijas dzērieni un komiksa «Pratigie.lv» uzkodas), kā arī vadītāju muzikālo un atraktīvo programmu.

fans@fanureiss.lv

Uz augšu